Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Phoenix

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 479,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Phoenix

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Phoenix, wyprodukowany przez cenioną na ryku polskim i światowym firmę Mario Radiators, to doskonały wybór dla miłośników klasycznej elegancji i wysokiej jakości. Prosta, drabinkowa konstrukcja grzejnika jest nie tylko funkcjonalna, ale też spełnia wysokie wymagania estetyczne. Wszystko to dzięki wykorzystaniu w produkcji bardzo solidnego materiału, jakim jest stal nierdzewna klasy 403, oraz dbałości o każdy detal.

Wykorzystanie stali nierdzewnej w produkcji grzejników to bardzo dobre rozwiązanie także z wielu innych powodów. Jednym z nich jest energooszczędność. Materiał ten wyróżnia się bowiem wysoką wydajnością w przewodzeniu energii cieplnej. Stal nierdzewna, podobnie jak aluminium, bardzo szybko się nagrzewa, dzięki czemu po uruchomieniu ogrzewania nie musimy długo czekać na przyjemne ciepło. Jej przewaga nad aluminium przejawia się w tym, że stal wykorzystywana przez Mario Radiators stygnie powoli, dzięki czemu ciepło utrzymuje się jeszcze przez pewien czas po wyłączeniu ogrzewania. Ponadto stal nierdzewna dobrze znosi kontakt z silnymi środkami chemicznymi stosowanymi między innymi do czyszczenia armatury łazienkowej. W związku z tym, stosując się odpowiednio do zaleceń producenta, nie musimy się obawiać, że powłoka naszego grzejnika ulegnie zniszczeniu, tracąc przy tym na pięknym, estetycznym wyglądzie. Dzięki temu model Phoenix dobrze sprawdzi się nie tylko w domowych łazienkach, lecz także w różnego typu pomieszczeniach usługowych oraz placówkach edukacyjnych czy medycznych.

Jego dodatkową zaletą jest pionowa, drabinkowa konstrukcja, która pozwala na zaoszczędzenie cennego miejsca. Dzięki odpowiednio rozmieszczonym szczebelkom możemy również wykorzystać grzejnik w funkcji praktycznego wieszaka na wilgotne po kąpieli ręczniki, ściereczki czy drobne elementy garderoby. Poprzeczne rurki są dodatkowe delikatnie wygięte do zewnątrz, dzięki czemu zyskujemy nieco więcej przestrzeni pomiędzy ścianą a grzejnikiem. W związku z tym nie musimy się obawiać, że zawieszone na grzejniku rzeczy będą dotykały ściany, co mogłoby spowodować drobne uszkodzenia. Mając pewność, że drabinkowy grzejnik łazienkowy Phoenix jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, warto też zwrócić uwagę na aspekt estetyczny. W tym przypadku z pewnością docenimy niezwykłą uniwersalność stylistyczną, która pozwoli nam dopasować ten niezbędny element wyposażenia do dowolnej aranżacji pomieszczenia.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 479,00 PLN
INDEKS: 1.2.11XX.03.P