Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Hera

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 445,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Hera

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Hera to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia łazienki, który powinien stanowić inwestycję na długie lata. Aby mieć pewność, że sięgamy po sprawdzony model, warto zaufać firmie Mario Radiators, która wszystkie oferowane grzejniki wytwarza z niezwykle trwałej stali nierdzewnej AISI 403. Wysoka jakość wykonania potwierdzona jest dziesięcioletnią gwarancją, dzięki której zyskujemy pewność, że wybieramy rozwiązanie pozwalające nam cieszyć się spokojem i satysfakcją płynącą z dokonania trafnego wyboru przez naprawdę długi czas. Jednocześnie nie musimy się martwić tym, że grzejnik nie będzie pasował do zmienianych w międzyczasie aranżacji łazienki. Model Hera jest bowiem na tyle klasyczny i uniwersalny, że doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzu, w którym dominuje prostota czy też surowy styl skandynawski, jak i w łazienkowych o nieco bardziej niestandardowym wystroju. Wystarczy wybrać odpowiednio stonowany kolor grzejnika, aby mieć możliwość wprowadzanie nieograniczonych niczym zmian bez konieczności wymiany dobrze działającego grzejnika.

Warto również zwrócić uwagę na przemyślaną konstrukcję drabinkowego grzejnika łazienkowego Hera. Wertykalna orientacja w połączeniu ze zróżnicowanymi rozmiarami pozwala zawiesić grzejnik w najbardziej dogodnym dla nas miejscu oraz zyskać nieco przestrzeni, co szczególnie docenią użytkownicy niewielkich łazienek. Dodatkowo rozmieszczone z zachowaniem odpowiednich odległości szczebelki grzejnika pozwalają go wykorzystać jako wieszak na ręczniki czy drobne elementy garderoby. Wracając do stali nierdzewnej, z której wykonano model Hera, warto podkreślić, że jest ona odporna nie tylko na korozję, lecz także na uszkodzenia mechaniczne. Jest to szczególnie istotne w przypadku poszczególnych elementów wyposażenia łazienki narażonych na kontakt ze środkami czystości o silnym działaniu chemicznym. Zachowując środki ostrożności wskazane przez producenta, z pewnością unikniemy przykrych niespodzianek, utrzymując jednocześnie grzejnik w czystości i dobrym stanie.

Niekwestionowaną zaletą stali nierdzewnej jest również jej szczególna wydajność w przewodzeniu energii cieplnej. Dzięki temu, że grzejnik szybko się nagrzewa, a po wyłączeniu ogrzewania stygnie przez dłuższy czas,  nie odczujemy zbyt szybko nieprzyjemnego chłodu, zmniejszając dzięki temu koszty ogrzewania.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 445,00 PLN
INDEKS: 1.2.04XX.03.P