Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Classic

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 266,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Classic

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Premium Classic to kolejna warta uwagi propozycja renomowanej firmy Mario Radiators. Grzejnik wykonany z niezwykle trwałego stopu stali nierdzewnej 403 wyróżnia się nie tylko szczególną funkcjonalnością, lecz także przemyślanym, klasycznym designem. Dzięki temu model ten doskonale sprawdzi się w łazienkach o bardzo zróżnicowanym wystroju wnętrza. Może być zarówno elementem kompozycyjnym równoważącym nieco bardziej ekstrawaganckie wnętrza, jak i częścią wyposażenia klasycznej łazienki, w której postawiono na prostotę i funkcjonalność. Ponadto Premium Classic dobrze sprawdzi się w modnych ostatnio surowych aranżacjach utrzymanych w stylu skandynawskim. Dopasowanie go do wybranego wystroju wnętrza jest łatwe również dlatego, że grzejnik dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, w tym w różnych odcieniach złota, mosiądzu i srebra, a  także w kolorze białym i perłowoczarnym.

Osoby podchodzące do wyposażenia łazienki w nieco bardziej pragmatyczny sposób z pewnością bardziej zainteresują kwestie nieco bardziej funkcjonalne. Dlatego też w tym miejscu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na właściwości stali nierdzewnej, z której wykonany został grzejnik. Materiał ten, jak sama nazwa wskazuje, jest niezwykle cenny ze względu na to, że nie poddaje się korozji powodowanej przez kontakt z wodą czy znacznym poziomem wilgotności. Ponadto jest on szczególnie odporny na uszkodzenia mechaniczne, co jest bardzo istotne w przypadku wyposażenia pomieszczeń, w których stosuje się silne detergenty, w tym także środki do czyszczenia armatury łazienkowej.

Dodatkową zaletą stali nierdzewnej jest wysoka wydajność w przewodzeniu energii cieplnej, co dla użytkowników oznacza oszczędności w zużyciu energii. Grzejniki wykonane z takiego materiału znacznie wolniej niż w przypadku innych materiałów oddają ciepło już po odłączeniu ogrzewania. Dodatkową zaletą modelu Premium Classic, na którą z pewnością zwrócą uwagę wszyscy pragmatycy, jest pionowa orientacja grzejnika. Pozwala ona zawiesić ten model na ścianie i wygospodarować dzięki temu nieco wolnej przestrzeni, co jest szczególnie istotne w przypadku wyjątkowo niewielkich łazienek dominujących w miejskich mieszkaniach. Wszystko to uzupełnione jest drabinkową konstrukcją, pozwalającą wykorzystać grzejnik jako wieszak na wilgotne ręczniki, oraz dziesięcioletnią gwarancją potwierdzającą wysoką jakość wykonania.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 266,00 PLN
INDEKS: 1.2.01XX.03.P