Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Standard

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 449,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Standard

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Premium Standard to grzejnik, który będzie doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdej łazienki. Ze względu na wykorzystanie przez producenta tradycyjnego kształtu drabinki model ten jest wyjątkowo uniwersalny. Łatwo zamienimy go w ozdobę minimalistycznej, utrzymanej w bieli łazienki w stylu skandynawskim. Bez problemu jednak możemy zastosować go również w łazienkach o odważniejszych aranżacjach kolorystycznych.

Podobnie jak pozostałe modele firmy Mario Radiators grzejnik Premium Standard wykonany jest ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to najwyższą jakość i wytrzymałość urządzenia na uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne, spowodowane choćby przypadkowym kontaktem grzejnika ze środkami do czyszczenia armatury łazienkowej. Dzięki temu możemy bez obaw wybrać model Premium Standard zarówno do domowej łazienki, jak i do łazienek przy pomieszczeniach usługowych, w budynkach biurowych czy też w placówkach edukacyjnych lub medycznych. Wysoka jakość materiału, z jakiego powstają grzejniki Mario Radiators, gwarantuje bowiem wieloletnie bezawaryjne działanie każdego modelu, oczywiście pod warunkiem poprawnego montażu i użytkowania urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem.

Stal nierdzewna jest także materiałem w stu procentach odpornym na korozję wywołaną kontaktem z wodą lub nadmierną wilgocią.  Pozwala to na zamontowanie wybranego modelu grzejnika w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności, czyli między innymi właśnie w łazience. Nie musimy obawiać się, że skraplająca się na urządzeniu para wodna spowoduje jakiekolwiek uszkodzenia powierzchni grzejnika. Możemy również bez obaw używać poprzecznych rurek grzejnika jako suszarki do wilgotnych ręczników, ściereczek czy drobnych elementów garderoby.

Stal nierdzewna jest również jednym z najbardziej energooszczędnych materiałów wykorzystywanych w produkcji grzejników. Wynika to przede wszystkim z jej wysokiej wydajności w przewodzeniu energii cieplnej. Stal nierdzewna nagrzewa się bowiem wyjątkowo szybko, podobnie jak na przykład aluminium. Aluminium jednak po wyłączeniu ogrzewania stygnie o wiele szybciej, podczas gdy stal nierdzewna dłużej utrzymuje temperaturę. Sprawia to, że grzejnik wykonany ze stali nierdzewnej jest w stanie wpływać na temperaturę w pomieszczeniu jeszcze przez jakiś czas po wyłączeniu poboru energii. Dzięki temu zapewnia najwyższy komfort cieplny, a jednocześnie pozwala maksymalnie obniżyć koszty ogrzewania.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 449,00 PLN
INDEKS: 1.2.02XX.03.P