Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Nizza

Oceń ten produkt jako pierwszy

870,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Nizza

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Nizza to kolejny produkt cenionej w Polsce i na świecie firmy Mario Radiators, stanowiący niezwykle kompleksowe rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdej łazience. Bez względu na to, czy dysponujemy obszerną łazienką, czy też mamy do wykorzystania nieco mniej przestrzeni, lecz nie chcemy rezygnować z ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, możemy śmiało sięgnąć po model Nizza. Dostępny w różnych rozmiarach grzejnik, dzięki możliwości zawieszenia na ścianie i wertykalnej orientacji, zajmie naprawdę niewiele miejsca., stanowiąc przy tym niepowtarzalny element dekoracyjny. Nowoczesny i stylowy projekt będzie idealnym uzupełnieniem łazienki utrzymanej zarówno w surowym stylu skandynawskim, jak i pomieszczeń o nieco bardziej klasycznej aranżacji.

Co ważne, grzejnik jest również niezwykle funkcjonalny. Nie musimy się zatem obawiać, że kosztem wyszukanego efektu wizualnego okaże się niska jakość. Grzejnik dekoracyjny Nizza został bowiem wykonany ze stali szlachetnej 403, która jest materiałem niepodlegającym korozji. Jest to kwestia szczególnie istotna w przypadku grzejnika łazienkowego, który codziennie narażony jest na kontakt z wodą oraz wysoki poziom wilgotności. Stal nierdzewna, o której mowa, jest również materiałem wyjątkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Nie musimy się zatem martwić o to, że przypadkowy kontakt ze środkami chemicznymi wykorzystywanymi do czyszczenia armatury łazienkowej naruszy lśniącą powłokę grzejnika. Stosując się odpowiednio do zaleceń producenta, będziemy mogli naprawdę długo cieszyć się wybranym modelem. Najlepsze potwierdzenie tego stanowi dziesięcioletnia gwarancja producencka, którą otrzymujemy przy zakupie. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że grzejniki ze stali nierdzewnej są produktami energooszczędnymi. Wynika to z wysokiej zdolności tego materiału do przewodzenia ciepła. W praktyce oznacza to, że grzejnik zaraz po podłączeniu do źródła ciepła szybko się nagrzewa, a po odłączeniu ogrzewania powoli stygnie, stopniowo oddając zgromadzone ciepło do pomieszczenia.

Warto również zwrócić uwagę na to, że grzejnik o drabinkowej konstrukcji sprawdzi się doskonale w funkcji wieszaka na drobne elementy garderoby czy wilgotne ręczniki kąpielowe. Aby zwiększyć tę funkcjonalność, wystarczy wyposażyć się w zestaw haczyków i koszyczków, które mogą nam służyć do przechowywania osobistych drobiazgów wykorzystywanych w codziennej pielęgnacji.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

870,00 PLN
INDEKS: 1.1.43XX.01.P