Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Mario

Oceń ten produkt jako pierwszy

799,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Mario

Dekoracyjny model grzejnika łazienkowego Mario jest wizytówką firmy Mario Radiators. Inspirowany popularnym kształtem tradycyjnych grzejników łazienkowych zachwyci swoim klasycznym wyglądem wielbicieli ponadczasowych rozwiązań. Niewielkie ulepszenie w postaci stopniowanej głębokości dwóch górnych poprzecznych rurek urządzenia pozwoli na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie grzejnika nie tylko jako urządzenia odpowiedzialnego za utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu, lecz również jako suszarki do ręczników. Model ten jest przy tym funkcjonalnym, a jednocześnie dekoracyjnym i przyciągającym uwagę elementem wystroju wnętrza każdej łazienki.

Na specjalnie rozmieszczonych górnych poziomych rurkach grzejnika możemy, dzięki zróżnicowaniu ich odległości od głównej osi urządzenia, z powodzeniem rozwiesić wilgotne ręczniki lub zawiesić szlafrok. Pozwala nam na to jednak nie tylko konstrukcja modelu Mario. Wykorzystanie grzejnika w roli suszarki jest również możliwe poprzez zastosowanie do jego wykonania wyłącznie szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Materiał ten, będący jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku materiałów do produkcji grzejników łazienkowych, charakteryzuje się bowiem między innymi stuprocentową odpornością na uszkodzenia spowodowane długotrwałym kontaktem z wodą lub wilgocią. Ponadto grzejnik wyposażony jest w dodatkową grzałkę elektryczną, która pozwala na użytkowanie modelu wodnego niezależnie od okresu grzewczego czy ewentualnych awarii systemy centralnego ogrzewania. Dzięki temu model Mario sprawdzi się nawet w łazienkach wymagających całorocznego dogrzewania lub dosuszania. Grzejniki firmy Mario Radiators, wykonane ze stali nierdzewnej, są również wytrzymałe na działanie detergentów czy silnych substancji wykorzystywanych często do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni w łazienkach. Nie są także podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki wykorzystaniu ponadczasowego, geometrycznego kształtu oraz najwyższej jakości materiałów, sztandarowy model firmy Mario Radiators, czyli grzejnik dekoracyjny Mario, jest świetną inwestycją niezależnie od wystroju czy wielkości naszej łazienki. Grzejnik jest dostępny w kilku rozmiarach, pozwalających na ogrzanie różnych powierzchni, oraz w kilku wersjach kolorystycznych. Ponadto o jego wieloletniej trwałości zapewnia nas aż dziesięcioletnia gwarancja producenta, potwierdzająca ponad wszelką wątpliwość najwyższą staranność wykonania oraz wytrzymałość produktu.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

799,00 PLN
INDEKS: 1.1.07XX.01.P