Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Turin

Oceń ten produkt jako pierwszy

523,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Turin

Model dekoracyjnego grzejnika łazienkowego Turin to urządzenie o klasycznym wyglądzie zaprojektowane przez firmę Mario Radiators. Dzięki dostępności w różnych rozmiarach, składających się z od 5 do 13 żeber, oraz stosunkowo niewielkim wymiarom, model ten jest odpowiedni zarówno do wyjątkowo niedużych, jak i bardzo przestronnych i wymagających większej ilości ciepła pomieszczeń. Grzejnik Turin jest grzejnikiem wodnym, działającym dzięki podłączeniu urządzenia do sieci centralnego ogrzewania. Jednak wyposażenie go w dodatkową grzałkę elektryczną pozwala również z powodzeniem korzystać z niego poza sezonem grzewczym dzięki przekształceniu energii elektrycznej w cieplną. W ofercie firmy Mario Radiators znajdziemy grzałki o mocy od 100 aż do 600 W, dostosowane odpowiednio do poszczególnych rozmiarów, w których dostępny jest model Turin.

Grzejnik łazienkowy Turin to zarówno w pełni funkcjonalne i efektywnie działające urządzenie grzewcze, jak i przyciągający uwagę element wystroju każdego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu tradycyjnego kształtu grzejnika drabinkowego oraz zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów sprawdzi się on zarówno w łazienkach o klasycznym, jak i o nowoczesnym czy wręcz futurystycznym stylu wyposażenia. Dodatkowo może on pełnić nie tylko funkcję urządzenia grzewczego, lecz także z powodzeniem możemy go wykorzystać jako suszarkę do wilgotnych ręczników czy szlafroków. Ze względu na wykonanie modelu Turin, podobnie jak pozostałych modeli grzejników łazienkowych firmy Mario Radiators, z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej, nie musimy się obawiać korozji urządzenia spowodowanej kontaktem z wodą czy wilgocią. Materiał ten jest także odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne działanie detergentów oraz środków czyszczących. Produkty Mario Radiators stanowią zatem jedne z najbardziej wytrzymałych grzejników łazienkowych dostępnych na rynku, dzięki czemu możemy być pewni, że nasza inwestycja przetrwa wiele lat.

Model grzejnika dekoracyjnego Turin możemy zatem, dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych rozmiarów, dopasować do potrzeb cieplnych każdej wielkości łazienki. Jego uniwersalny wygląd pozwala przy tym dopasować go do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. W każdym przypadku stanie się on wyjątkowym, funkcjonalnym elementem ozdobnym, podkreślającym przemyślany w najdrobniejszych szczegółach wystrój danej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

523,00 PLN
INDEKS: 1.1.45XX.01.P