Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Marsel

Oceń ten produkt jako pierwszy

773,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Marsel

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Marsel to jedna z ciekawszych propozycji renomowanej firmy Mario Radiators, docenianej przez wielu konsumentów na całym świecie. Asymetryczna konstrukcja drabinkowego modelu doskonale sprawdzi się w łazienkach o nowoczesnych i niestandardowych aranżacjach. Dwie znajdujące się blisko siebie pionowe rurki zostały przecięte przez poprzecznie usytuowane w stosunku do nich elementy, wyraźnie dłuższe po prawej stronie. Dzięki zastosowaniu takiego zabiegu konstrukcyjnego zyskujemy nie tylko ciekawy efekt wizualny, lecz także bardzo praktyczną właściwość. Model Marsel doskonale sprawdzi się bowiem jako wieszak na wilgotne po kąpieli ręczniki czy drobne elementy garderoby. Co ważne, nie musimy się obawiać tego, że narażony na działanie wilgoci i kontakt z wodą grzejnik ulegnie korozji. Stal nierdzewna, z której został wykonany - jak sama nazwa wskazuje - nie poddaje się bowiem temu procesowi.

Materiał wyróżnia się również innymi cennymi właściwościami. Jedną z nich jest wysoka efektywność w przewodzeniu ciepła, wiążąca się bezpośrednio z energooszczędnością. Stal nierdzewna, podobnie jak aluminium, bardzo szybko się nagrzewa, dzięki czemu już chwilę po uruchomieniu centralnego ogrzewania możemy poczuć przyjemne ciepło rozchodzące się po pomieszczeniu. Równie istotny jest fakt, że materiał ten w przeciwieństwie do aluminium, powoli stygnie, dzięki czemu jeszcze jakiś czas po wyłączeniu ogrzewania czujemy jak grzejnik powoli oddaje ciepło.

Dodatkowym atutem stali nierdzewnej jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, o które w łazience nietrudno. W przypadku modelu Marsel nie musimy się jednak obawiać tego, że przypadkowy kontakt ze środkami czystości spowoduje uszkodzenie lśniącej nawierzchni grzejnika. Istnieje zatem spora szansa na to, że stosując się do zaleceń producenta, nigdy nie skorzystamy z dziesięcioletniej gwarancji otrzymanej przy zakupie produktu. Wystarczy wybrać jeden z uniwersalnych kolorów, w jakich dostępny jest ten model, aby cieszyć się nim przez długie lata w różnych aranżacjach łazienki. Grzejnik dostępny jest w odcieniach srebra, złota, szarości oraz w klasycznym kolorze bieli i perłowej czerni. Możemy również wybierać między różnymi rozmiarami, co jest szczególnie istotne dla osób, które dysponują niewielkimi łazienkami.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

773,00 PLN
INDEKS: 1.1.11XX.01.P