Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Venus

Oceń ten produkt jako pierwszy

947,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Venus

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Venus nie bez powodu przywodzi na myśl rzymską boginię piękna i miłości. T a propozycja cenionej w Polsce i na świecie firmy Mario Radiators stanowi bowiem doskonałą odpowiedź na potrzeby wszystkich miłośników klasycznego piękna, którego sendo tkwi w minimalistycznej prostocie. Drabinkowy grzejnik o pionowej orientacji urzeka konstrukcją pozbawioną zbędnych elementów, zachowując przy tym niezwykłą funkcjonalność. Zawieszony na ścianie zabiera niewiele miejsca, dzięki czemu zyskujemy przestrzeń na dodatkowe wyposażenie, co jest szczególnie ważne w przypadku małych łazienek. Możliwość wstawienia w takim pomieszczeniu dodatkowej szafki naprawdę wiele znaczy. Jednak na tym nie koniec!

Praktyczne szczebelki grzejnika pozwalają na wykorzystanie go funkcji wieszaka na drobne elementy garderoby czy też wilgotne po kąpieli ręczniki. Chcąc jeszcze bardziej podnieść funkcjonalność modelu Venus, wystarczy dokupić zestaw praktycznych haczyków i koszyczków, które świetnie sprawdzą się do przechowywanie osobistych drobiazgów, które chcemy mieć zawsze w zasięgu ręki. Wszystkie te funkcjonalności łączą się z wyjątkową trwałością wykonania, która wynika z zastosowania w produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej. Warto zwrócić uwagę na widoczną już w samej nazwie właściwość tego materiału, objawiającą się tym, że nie podlega on korozji, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniu takim jak łazienka, gdzie woda i wysoki poziom wilgoci są na porządku dziennym. Decydując się na grzejnik ze stali szlachetnej 403, nie musimy się również obawiać uszkodzeń mechanicznych powodowanych między innymi przypadkowym zetknięciem ze środkami do czyszczenia armatury łazienkowej. Wystarczy stosować się odpowiednio do zaleceń producenta, aby zagwarantować modelowi Venus naprawdę wieloletnią trwałość. Potwierdzeniem może być dziesięcioletnia gwarancja producencka, którą otrzymujemy przy zakupie.

Dodatkowo stal nierdzewna doskonale przewodzi ciepło. Oznacza to, że grzejnik podłączony do centralnego ogrzewania szybko się nagrzewa, a po odłączeniu źródła ciepła jego temperatura obniża się stopniowo i powoli. Wybierając grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej, sięgamy zatem po rozwiązanie nie tylko praktyczne i wyróżniające się wysokim poziomem estetycznym, lecz także energooszczędne.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

947,00 PLN
INDEKS: 1.1.06XX.01.P