Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Verona

Oceń ten produkt jako pierwszy

848,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Verona

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Verona, którego nazwa przywodzi na myśl słoneczną Italię, jest nie tylko urządzeniem niezwykle praktycznym, lecz również bardzo stylowym. Firma odpowiedzialna za jego projekt i produkcję, Mario Radiators, wykazała się zarówno kreatywnością, jak i przemyślanym doborem materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych, oferując produkt spełniający nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Czym wyróżnia się model Verona?

Przede wszystkim wieloma praktycznymi właściwościami. Drabinkowa konstrukcja o pionowej orientacji, przygotowana do zawieszenia na ścianie, doskonale sprawdzi się niewielkich pomieszczeniach, pozwalając zyskać nieco przestrzeni na dodatkowe wyposażenie. W projekcie grzejnika zdecydowanie wyróżniają się trzy wysunięte do przodu szczebelki, które możemy wykorzystać w funkcji praktycznego wieszaka na duże ręczniki kąpielowe. Drobne szczebelki, schowane nieco z tyłu, świetnie sprawdzą się do zawieszenia niewielkich elementów garderoby. Możemy również wykorzystać je do instalacji zestawu haczyków i koszyczków, służących do przechowywania osobistych drobiazgów, które chcemy mieć zawsze w zasięgu ręki. Nie sposób również nie zwrócić uwagi na stal nierdzewną, którą wykorzystano do produkcji dekoracyjnego grzejnika łazienkowego Verona. Szlachetna stal 403 – zgodnie ze swoją nazwą – nie podlega korozji, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pomieszczeniach takich jak łazienka, czyli o podwyższonym stopniu wilgoci. Ponadto materiał ten wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, do których można zaliczyć również przypadkowy kontakt ze środkami chemicznymi wykorzystywanymi do czyszczenia łazienki. Te dwie kwestie sprawiają, że model Verona sprawdzi się też w różnego typu przestrzeniach publicznych.

Co ważne, wybór tego grzejnika jest również inwestycją w rozwiązanie energooszczędne. Stal nierdzewna doskonale przewodzi ciepło. Grzejnik, który szybko się nagrzewa  i powoli oddaje ciepło, z pewnością pozwoli nam ograniczyć nieco wydatki, które co roku generuje centralne ogrzewanie. Przyjemne ciepło szybko będzie bowiem do nas docierało i utrzymywało się w pomieszczeniu jeszcze przez jakiś czas po wyłączeniu centralnego ogrzewania. Wszystko to potwierdza dziesięcioletnia gwarancja producencka, którą otrzymujemy przy zakupie, oraz pozytywne opinie użytkowników usatysfakcjonowanych dokonanym wyborem.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

848,00 PLN
INDEKS: 1.1.05XX.01.P