Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Standard

Oceń ten produkt jako pierwszy

740,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Standard

Model łazienkowego grzejnika dekoracyjnego Standard jest doskonałą opcją dla osób ceniących sobie niezawodność konstrukcji, wysoką jakość materiałów wykorzystanych przy produkcji oraz tradycyjne, a jednocześnie efektowne rozwiązania. Zaprojektowany przez firmę Mario Radiators grzejnik stworzony został w oparciu o dobrze znany i często wybierany przez klientów kształt drabinki, jest jednak modelem odpowiednim do łazienek dużych i średniej wielkości. Ze względu na wysunięcie poziomych rurek grzejnika do przodu w stosunku do pionowych osi urządzenia, jest ono głębokie aż na 17 centymetrów. Pozwala to jednak na bezproblemowe suszenie nawet najgrubszych ręczników oraz szlafroków wykonanych z najbardziej puszystych materiałów.

Wykorzystanie grzejnika Standard do suszenia wilgotnych tkanin różnego rodzaju jest dodatkowo umożliwione przez użycie do jego wykonania najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Materiał ten jest bowiem całkowicie odporny na szkodliwe działanie wody. Charakteryzuje się również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne lub wywołane przypadkowym kontaktem z silnymi detergentami czy środkami czyszczącymi. W przypadku grzejnika łazienkowego zwłaszcza ta druga cecha jest wyjątkowo istotna. Łazienki są bowiem właśnie tymi pomieszczeniami w każdym domu, w których najczęściej wykorzystuje się silne substancje do czyszczenia powierzchni elementów armatury sanitarnej.

Model Standard jest modelem grzejnika wodnego, działającym dzięki podłączeniu do sieci centralnego ogrzewania. Firma Mario Radiators proponuje nam różne warianty rozmiarów i mocy tego modelu grzejnika, pozwalające na ogrzanie nawet największych i wymagających dużej ilości energii do osiągnięcia komfortu cieplnego łazienek. Aby z powodzeniem użytkować urządzenie przez cały rok, możemy także wyposażyć grzejnik Standard w grzałkę elektryczną odpowiedniej mocy. W ofercie firmy Mario Radiators znajdziemy dopasowane idealnie do mocy różnych wielkości modelu Standard grzałki o mocy od 200 do 400 W.

Wszystkie te cechy pozwalają na uznanie modelu Standard firmy Mario Radiators za rozwiązanie, które harmonijnie wpasuje się w każde wnętrze. Grzejnik ten jest bowiem tradycyjnym wzorem wysokiej jakości, niezawodności oraz efektownego wyglądu.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

740,00 PLN
INDEKS: 1.1.02XX.01.P