Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Classic

Oceń ten produkt jako pierwszy

455,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Classic

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Classic to model oparty na tradycyjnym kształcie drabinki. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu oraz wykorzystaniu w projekcie delikatnie wyprofilowanych ku przodowi oraz lekko zaokrąglonych poziomych rurek, grzejnik ten stanie się zarówno ważnym elementem funkcjonalnym, jak i wyjątkową dekoracją każdej łazienki. Grzejnik łazienkowy Classic został bowiem stworzony dla tych, którzy nie gonią za ulotnymi trendami i doceniają klasyczne i ponadczasowe rozwiązania, lecz nie chcą przy tym rezygnować z efektownego wyglądu elementów wystroju każdego wnętrza. Zapewni nam bowiem maksymalną funkcjonalność, utrzymując komfort cieplny w pomieszczeniu, a jednocześnie pozostanie elegancką częścią wyposażenia łazienki urządzonej w tradycyjnym stylu.

Użycie najwyższej jakości materiału do stworzenia modelu Classic pozwoli na zamontowanie tego funkcjonalnego i dekoracyjnego modelu bez obaw w każdym typie łazienki. Sprawdzi się on nawet w pomieszczeniu o wyjątkowo wysokiej wilgotności spowodowanej słabą cyrkulacją powietrza, częstymi gorącymi kąpielami czy prysznicami, a nawet ciągłym suszeniem prania. Grzejnik został bowiem w całości wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Oznacza to, że jest w zupełności odporny na korozję wywołaną przez kontakt metalu z wilgocią i wodą, jak również nie jest podatny na działanie środków czyszczących czy detergentów, stosowanych często do czyszczenia elementów armatury łazienkowej. Możemy zatem wykorzystać go także do dosuszania wilgotnych ręczników kąpielowych czy ściereczek używanych przy sprzątaniu, nie martwiąc się o ewentualne uszkodzenia powierzchni urządzenia.

Zajmujący niewiele miejsca grzejnik drabinkowy Classic sprawdzi się zarówno w niewielkich łazienkach, jak i w większych pomieszczeniach w przypadku osób ceniących sobie oszczędność przestrzeni. W ofercie Mario Radiators znajdziemy bowiem kilka różnych rozmiarów tego właśnie modelu. Pozwala nam to na dobranie grzejnika zgodnie z zapotrzebowaniem cieplnym i powierzchnią naszej łazienki. Ponadto firma oferuje także idealnie dopasowane do każdej wersji modelu Classic grzałki elektryczne, pozwalające na użytkowanie urządzenia również poza sezonem grzewczym. W zależności od wymiarów wybranego przez nas grzejnika mamy do wyboru grzałki o mocy od 100 aż do 400 W.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

455,00 PLN
INDEKS: 1.1.01XX.01.P