Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Sonnet

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 041,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Sonnet

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy o niezwykle poetyckiej nazwie Sonnet to kolejny intrygujący projekt firmy Mario Radiators, która zdobywa coraz większe uznanie klientów w Polsce i na świecie. Liczne możliwości aranżacyjne, w jakich może zostać wykorzystany ten model, to jedna z bardzo niewielu zalet, które go wyróżniają. Geometryczna konstrukcja grzejnika doskonale wypełni przestrzeń ścienną nieco większych łazienek, stwarzając jednocześnie ciekawy efekt wizualny oraz praktyczne możliwości wykorzystania tego modelu. Dzięki drabinkowej konstrukcji może on bowiem pełnić funkcję wieszaka na niewielkie elementy garderoby czy też duże ręczniki kąpielowe. Jeżeli chcemy zyskać jeszcze więcej przestrzeni, wystarczy wzbogacić grzejnik o system haczyków i koszyczków, które doskonale sprawdzą się do przechowywania licznych drobiazgów niezbędnych nam w łazience. Nie musimy się przy tym obawiać, że kontakt z mokrymi rzeczami oraz wysoki stopień wilgotności panujący w łazience wpłyną negatywnie na nieskazitelny wygląd lśniącej powierzchni.

Materiał, z którego wykonano grzejnik Sonnet, czyli stal nierdzewna – jak sama nazwa wskazuje – nie podlega korozji. Co więcej, wyróżnia się ona wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu przypadkowy kontakt z detergentami, wykorzystywanymi między innymi do czyszczenia armatury łazienkowej, nie naruszy jego powłoki. W związku z tym warto przemyśleć instalację takiego grzejnika nie tylko w domowej łazience, lecz także w przestrzeniach publicznych takich jak pomieszczenia usługowe czy placówki medyczne. Stosując się odpowiednio do wszystkich zaleceń producenta, możemy mieć pewność, że grzejnik posłuży nam przez wiele lat. Potwierdzeniem jego trwałości i wysokiej jakości niech będzie dziesięcioletnia gwarancja producencka.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną niezwykle cenną właściwość stali rdzewnej, a mianowicie wysoką zdolność do przewodzenia ciepła Materiał, podobnie jak aluminium bardzo szybko się nagrzewa, ale w przeciwieństwie do tego drugie wolno stygnie, stopniowo oddając zgromadzone ciepło. Dzięki temu po włączeniu centralnego ogrzewania szybko odczujemy wzrost temperatury w pomieszczeniu i będziemy mogli się cieszyć tym efektem również przez jakiś czas po tym, jak ogrzewanie przestanie działać. Wszystko to sprawia, że model Sonnet jest grzejnikiem energooszczędnym i bardzo trwałym.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 041,00 PLN
INDEKS: 1.1.1XX0.01.P