Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Parus

Oceń ten produkt jako pierwszy

892,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Parus

Dekoracyjny grzejnik drabinkowy Parus, zaprojektowany przez firmę Mario Radiators, to wyjątkowy model łączący w sobie tradycję i nowoczesność. Zainspirowany popularnym kształtem wielu grzejników łazienkowych model łączy w sobie bowiem funkcjonalność poziomych rurek przypominających stylową drabinkę z asymetrycznym designem i dyskretnymi zaokrągleniami w narożnikach. Ze względu na swoje stosunkowo niewielkie wymiary, efektywne działanie i wysoką wydajność, grzejnik ten sprawdzi się zarówno w niewielkich łazienkach, jak i w bardziej przestronnych i wymagających większej mocy pomieszczeniach.

Dzięki lekkiemu wysunięciu poziomych elementów urządzenia ku przodowi grzejnik Parus jest modelem idealnie dostosowanym do suszenia wilgotnych ręczników czy elementów garderoby. Poziome rurki urządzenia mogą bowiem z powodzeniem posłużyć jako szczebelki do przewieszenia suszących się tekstyliów. Pełen komfort użytkowania grzejnika także w ten sposób zapewnia również materiał, z jakiego został on wykonany, czyli szlachetna stal nierdzewna klasy AISI 403. Jest ona bowiem całkowicie odporna na korozję spowodowaną kontaktem z wilgocią i wodą. Pozwala to na zamontowanie grzejnika w łazience, w której powietrze często jest znacznie wilgotniejsze niż w innych częściach domu, a także na wykorzystywanie go do przechowywania i suszenia mokrych ręczników. Rurki grzejnika będą także odpowiednim miejscem do suszenia ściereczek wykorzystywanych do czyszczenia różnych powierzchni w łazience. Stal nierdzewna, z której wykonany został model Parus, jest bowiem odporna także na szkodliwe działanie detergentów i silnych środków czyszczących, dzięki czemu nie musimy obawiać się przypadkowego niedokładnego wypłukania ściereczki przed powieszeniem jej na grzejniku.

Grzejnik dekoracyjny Parus jest grzejnikiem wodnym, jednak dzięki wyposażeniu go w dodatkową grzałkę elektryczną o mocy aż 600 W możemy z powodzeniem użytkować go także poza sezonem grzewczym. Sprawdzi się on zatem również w pomieszczeniach wymagających ciągłego dogrzewania lub dosuszania spowodowanego niewystarczającą cyrkulacją powietrza lub niedostateczną izolacją budynku. Model Parus firmy Mario Radiators będzie zarówno funkcjonalnym elementem wyposażenia dbającym o komfort cieplny w pomieszczeniu, jak również wyjątkową i przyciągającą uwagę częścią wystroju każdej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

892,00 PLN
INDEKS: 1.1.09XX.01.P