Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Standard HP-I

Oceń ten produkt jako pierwszy

676,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Standard HP-I

Elektryczny grzejnik łazienkowy Standard HP-I, zaprojektowany przez Mario Radiators, to klasyczny model dla osób ceniących sobie tradycyjne wzornictwo połączone z nowoczesną trwałością najlepszych materiałów. Grzejnik ten zainspirowany został bowiem popularnym wzorem łazienkowych grzejników drabinkowych, które wciąż stanowią jedne z najczęściej wybieranych urządzeń tego rodzaju na rynku. Mario Radiators dodaje jednak do tego dobrze znanego wzoru wysoką jakość szlachetnej stali nierdzewnej. W ofercie sklepu znajdziemy także aż cztery rozmiary modelu Standard HP-I, dzięki czemu możemy dobrać moc urządzenia do powierzchni naszej łazienki tak, aby zapewnić sobie optymalną temperaturę w każdym momencie.

Dzięki wykorzystaniu szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403 grzejnik Standard HP-I jest modelem przystosowanym do potencjalnych problemów, jakie mogą wiązać się z użytkowaniem tego rodzaju urządzeń w przestrzeni łazienki. Materiał ten jest bowiem całkowicie odporny na wysoką wilgotność powietrza oraz kontakt z wilgotnymi tekstyliami takimi jak ręczniki, szlafroki czy drobne elementy garderoby, które moglibyśmy chcieć dosuszać na szczebelkach grzejnika. Pozwala to na uniknięcie jakichkolwiek śladów korozji na urządzeniu czy rdzawych plam na suszonych tkaninach, co niestety zdarza się często w przypadku modeli wykonanych z tańszych materiałów niższej jakości. Ponadto możemy bez obaw wykorzystywać grzejnik także do suszenia oraz przechowywania ściereczek używanych do mycia różnego rodzaju powierzchni i elementów armatury sanitarnej bez obaw o uszkodzenia spowodowane przypadkowym kontaktem pozostałości detergentów oraz środków czyszczących, które mogłyby się na nich znaleźć. Stal nierdzewna jest bowiem odporna również na szkodliwe działanie substancji tego rodzaju.

Dzięki zastosowaniu klasycznego designu model Standard HP-I przypadnie do gustu miłośnikom ponadczasowych rozwiązań. Jednak nowoczesność materiału, z którego wykonany został grzejnik, a także jego futurystyczne i uniwersalne barwy, pozwolą na dopasowanie tego modelu także do przestrzeni urządzonych w stylach podążających za obecnymi trendami. Niezależnie od wystroju wnętrza, na jaki się zdecydujemy, możemy mieć pewność, że model Standard HP-I od Mario Radiators będzie zachwycał trwałością, stylowością i elegancją, spełniając przy tym bezbłędnie swoją podstawową funkcję, czyli dbając o utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu.

Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej

 

* Wymagane pola

676,00 PLN
INDEKS: 2.3.02XX.10.P