Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Tristar HP-I

Oceń ten produkt jako pierwszy

601,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Tristar HP-I

Elektryczny grzejnik łazienkowy Tristar HP-I to funkcjonalny model, który zadba o komfort cieplny każdego pomieszczenia. Dostępny w dwóch rozmiarach, grzejnik ten składa się z dwóch lub czterech podwójnych żeberek zamocowanych na pionowej osi tak, aby umożliwić dowolne ustawienie każdego z poziomych elementów. Pozwala to na dostosowanie kształtu grzejnika do naszych aktualnych potrzeb, możemy bowiem na jednym z poziomych żeberek suszyć wilgotny ręcznik, na drugim zawiesić szlafrok, a pozostałe dwa nadal będą odkryte, dzięki czemu wydajność cieplna urządzenia nie spadnie znacząco. Nie musimy zatem obawiać się spadku temperatury w pomieszczeniu spowodowanego zawieszeniem tkanin na całej powierzchni grzejnika.

Takiej wielofunkcyjności urządzenia sprzyja też fakt, że zostało ono w całości wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Materiał ten jest bowiem w stu procentach odporny na korozję spowodowaną działaniem wody, dzięki czemu możemy używać jednego lub kilku elementów grzejnika jako suszarki do wilgotnych ręczników nawet bez przerwy, nie martwiąc się o rdzewienie metalu czy powstawanie nieestetycznych plam na tkaninie. Stal nierdzewna jest także odporna na uszkodzenia mechaniczne, co pozwoli nam w razie potrzeby dosuszać na grzejniku także elementy garderoby wyposażone w guziki czy metalowe zamki błyskawiczne. Nie spowodują one bowiem zarysowań na wytrzymałej powierzchni urządzenia. Inną istotną cechą stali nierdzewnej tak wysokiej klasy jest brak podatności na szkodliwy wpływ detergentów oraz środków wykorzystywanych do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni w łazience. Przypadkowy kontakt urządzenia z tym typem substancji nie będzie więc skutkował nieodwracalnymi uszkodzeniami, jak mogłoby to mieć miejsce, gdyby grzejnik został wykonany z innego, tańszego materiału.

Model Tristar HP-I jest także grzejnikiem elektrycznym. W połączeniu ze świetnymi parametrami cieplnymi stali nierdzewnej oznacza to, że wybierając to urządzenie, otrzymujemy maksymalnie energooszczędny i przyjazny środowisku grzejnik. Dzięki wykorzystaniu do jego produkcji wyłącznie najlepszych materiałów oraz wyjątkowemu designowi, będzie on wartą swojej ceny inwestycją na wiele, wiele lat.

Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej

 

* Wymagane pola

601,00 PLN
INDEKS: 2.3.05XX.11.P