Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Veer HP-I

Oceń ten produkt jako pierwszy

653,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Veer HP-I

Elektryczny grzejnik łazienkowy Veer HP-I to grzejnik o nietypowym designie, który zapewnia maksymalną funkcjonalność modelu nie tylko w roli urządzenia grzewczego, lecz również pozwala na wykorzystanie go w funkcji suszarki do wilgotnych ręczników czy szlafroków. Model został bowiem zaprojektowany w dwóch rozmiarach, które wykorzystują pojedynczą pionową oś urządzenia oraz dwa lub cztery podwójne, obrotowe i niezależne od pozostałych poziome żebra. Pozwala to na proste i wygodne przewieszenie nawet najbardziej puszystej czy najgrubszej tkaniny na każdym z żeber lub przechowywanie takich elementów garderoby jak na przykład szlafrok na jednej z rurek, aby zawsze miał on idealną temperaturę, zachęcającą do otulenia się ciepłym materiałem po prysznicu czy kąpieli. Jednocześnie pozostałe żebra mogą pozostać ustawione tak, aby całą moc wykorzystywać do ogrzewania pomieszczenia. Dzięki obrotowym elementom możemy więc zadbać zarówno o osuszenie czy ogrzanie konkretnych tkanin, jak również nie zaburzamy cyrkulacji powietrza i nie zmniejszamy efektywności grzewczej zadeklarowanej przez producenta danego modelu.

Model Veer HP-I jest modelem grzejnika przeznaczonym do użytkowania w łazience. Oznacza to, że został wykonany z najwyższej jakości materiałów, cechujących się stuprocentową odpornością na korozyjne działanie wody czy wilgoci. Ponadto zarówno powierzchnia, jak i cała konstrukcja grzejnika są bardzo wytrzymałe i nie poddają się uszkodzeniom mechanicznym. Co również jest istotne w przypadku urządzeń montowanych w łazienkach, to zupełna niepodatność materiału, z którego wykonano grzejnik, na szkodliwe działanie substancji używanych do czyszczenia elementów armatury sanitarnej. Producenci grzejników Mario Radiators wiedzą, że najlepszym materiałem, charakteryzującym się tymi cechami, jest stal nierdzewna klasy AISI 403, i wykorzystują go w produkcji wszystkich modeli, które znajdziemy w ofercie firmy.

Stal nierdzewna ma jeszcze jedną ważną zaletę. Jest ona bowiem materiałem o bardzo dobrych parametrach bezwładności cieplnej i zdolności akumulacyjnej ciepła. W połączeniu z faktem, że model Veer HP-I jest modelem elektrycznym, uzyskujemy więc maksymalnie energooszczędne i przyjazne środowisku urządzenie, które zadba o komfort cieplny w naszej łazience, stając się jednocześnie funkcjonalnym i stylowym elementem wystroju pomieszczenia.

Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej

 

* Wymagane pola

653,00 PLN
INDEKS: 2.3.04XX.10.P