Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Lasso 0,5 HP-I

Oceń ten produkt jako pierwszy

565,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Lasso 0,5 HP-I

Elektryczny grzejnik łazienkowy Lasso 0.5 HP-I jest nieco mniejszą wersją grzejnika Lasso HP-I, który również znajdziemy w ofercie sklepu Mario Radiators. Podobnie jak model podstawowy, Lasso 0.5 HP-I charakteryzuje się najwyższą jakością materiałów wykorzystanych przy produkcji urządzenia. Został on również zaprojektowany w dokładnie tej samej formie, co Lasso HP-I. Jest zatem również grzejnikiem o nietuzinkowej, obrotowej budowie, co pozwala na komfortowe suszenie nawet najgrubszych i najbardziej puszystych tekstyliów, takich jak ręczniki czy szlafroki, bez widocznego obniżenia efektywności grzewczej urządzenia.

Model Lasso 0.5 HP-I od podstawowego modelu Lasso HP-I różni się przede wszystkim wymiarami. Jest bowiem nieznacznie niższy i węższy. Najważniejszą różnicę zauważymy jednak w głębokości obu modeli, gdyż Lasso 0.5 HP-I zajmuje pod tym względem ponad o połowę mniej miejsca, nie różniąc się jednocześnie znacząco mocą grzewczą – różnica pomiędzy modelami wynosi tu bowiem tylko 10 W. Lasso 0.5 HP-I będzie zatem odpowiednim rozwiązaniem do łazienek o wyjątkowo niewielkiej powierzchni, w których trudno zamontować standardowych wymiarów grzejnik. Pomimo swoich rozmiarów będzie on bowiem w stanie zapewnić nam komfort cieplny niezależnie od pory roku, gdyż jako grzejnik elektryczny nie wymaga podłączenia do sieci centralnego ogrzewania, a jego działanie nie ogranicza się wyłącznie do sezonu grzewczego. Do funkcjonowania potrzebuje on bowiem tylko energii elektrycznej. Ponadto dzięki wykorzystaniu do jego produkcji wyłącznie materiału najwyższej klasy, jakim jest szlachetna stal nierdzewna klasy AISI 403, możemy użytkować grzejnik w roli suszarki do wilgotnych tkanin bez obaw o uszkodzenie powierzchni urządzenia. Materiał ten jest bowiem całkowicie odporny na korozję spowodowaną działaniem wody i wilgoci, jak również na uszkodzenia mechaniczne i wywołane negatywnym wpływem środków czyszczących.

Model  Lasso 0.5 HP-I jest stylowym i wytrzymałym rozwiązaniem, które sprawdzi się nawet w łazience o najniższej powierzchni. Jego elegancki wygląd połączony z dokładnością wykonania i najwyższą jakością materiałów, z których powstał, sprawiają, że model ten stanie się zarówno ozdobą, jak i funkcjonalnym urządzeniem grzewczym zapewniającym komfort użytkowania w każdych warunkach.

Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej

 

INDEKS: 2.3.0600.12.P