Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Electra-ITR

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 089,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Electra-ITR


Elektryczny grzejnik łazienkowy Electra-ITR to jeden z licznych modeli inspirowanych tradycyjnym kształtem grzejników drabinkowych, jakie znajdziemy w ofercie firmy Mario Radiators. Również to urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie zwiększyć możliwości użytkowania modelu, a jednocześnie zapewnić klientowi jego jak najwyższą trwałość oraz interesujący design. Grzejnik Electra-ITR stanie się wyjątkowym elementem wystroju w każdej łazience dzięki swojej uniwersalności i wielofunkcyjnemu zastosowaniu.


Model grzejnika łazienkowego Electra-ITR jest modelem elektrycznym. Oznacza to, że możemy zamontować go między innymi w pomieszczeniach, do których nie mamy możliwości szybkiego doprowadzenia sieci centralnego ogrzewania. Grzejniki tego typu do działania wymagają bowiem wyłącznie podłączenia do prądu elektrycznego. Pozwala to także na użytkowanie urządzenia przez cały rok, a nie jak w przypadku grzejników wodnych tylko w okresie grzewczym, co stanowi ogromną zaletę, jeśli nasza łazienka wymaga ciągłego dogrzewania. Możemy dzięki temu również niezależnie od pory roku używać grzejnika jako suszarki do wilgotnych ręczników, szlafroków czy drobnych elementów garderoby. Dodatkowy komfort z użytkowania modelu Electra-ITR   sposób zapewnia nam również jego nietuzinkowe wzornictwo, oparte na tradycyjnych grzejnikach drabinkowych. Model Electra-ITR został jednak wyposażony w pojedynczą pionową rurkę, do której przymocowane zostały w dwóch miejscach odpowiednio profilowane elementy poziome.  W efekcie powstały cztery podwójne żebra przypominające kształtem znacznie wydłużoną w poziomie literę C. Pozwala to na maksymalnie komfortowe suszenie nawet najgrubszych ręczników czy najbardziej puszystych szlafroków.


Kolejną, nie mniej istotną cechą modelu Electra-ITR, która sprawia, że grzejnik ten może z powodzeniem służyć za urządzenie przeznaczone nie tylko do ogrzewania powierzchni łazienki, lecz też do suszenia różnego typu tekstyliów, jest najwyższa jakość materiału, z jakiego został on wykonany. Materiałem tym jest bowiem szlachetna stal nierdzewna klasy AISI 403, charakteryzująca się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, niepodatnością na szkodliwe działanie substancji czyszczących i silnych detergentów oraz stuprocentową trwałością nawet w przypadku ciągłego kontaktu z wilgocią. Dzięki temu możemy być pewni, że żadne wykorzystanie grzejnika zgodnie z przeznaczeniem nie spowoduje uszkodzenia urządzenia, a wybrany przez nas model będzie funkcjonalnym i ozdobnym elementem wystroju wnętrza.


Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej


 

INDEKS: 2.3.1000.11.P