Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Classic HP-I

Oceń ten produkt jako pierwszy

681,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Classic HP-I

Elektryczny grzejnik łazienkowy Classic HP-I to klasyczny model wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Dzięki uniwersalnemu designowi, najwyższej jakości materiałów wykorzystanych do stworzenia modelu oraz dokładności wykonania urządzenie to sprawdzi się w każdej łazience niezależnie od stylu, w jakim utrzymany jest wystrój pomieszczenia. Jego podstawowa metaliczna barwa oraz liczne kolory dostępne w rozszerzonej ofercie sprawdzą się w każdym otoczeniu, nadając mu cech dyskretnie futurystycznej elegancji, a minimalistyczny kształt pozwoli na zamontowanie grzejnika w nawet najmniejszej łazience.

Elektryczny grzejnik Classic HP-I jest propozycją firmy Mario Radiators dla klientów ceniących sobie ponadczasową stylistykę oraz maksymalną energooszczędność wybieranych urządzeń. Ze względu na wykorzystanie stali nierdzewnej model Classic HP-I cechuje się bowiem świetnymi parametrami, jeśli chodzi o zdolność akumulacyjną ciepła oraz bezwładność cieplną. Oznacza to, że po uruchomieniu nagrzewa się szybko, niemal natychmiast zaczynając ogrzewać pomieszczeniu. Po wyłączeniu dopływu energii grzejnik stygnie bardzo powoli, dzięki czemu nawet nie pobierając już prądu, nadal oddziałuje na temperaturę w łazience. Osiągnięcie i utrzymanie komfortu cieplnego na wybranym przez nas poziomie jest zatem o wiele mniej energochłonne, co znajduje odzwierciedlenie w zauważalnym obniżeniu rachunków za ogrzewanie. Jednocześnie grzejnik może z powodzeniem być użytkowany przez cały rok nawet w pomieszczeniach, w których połączenie z siecią centralnego ogrzewania jest niemożliwe bądź wiązałoby się z gruntownym remontem. Działa on bowiem tylko dzięki podłączeniu do prądu elektrycznego.

Ponadto grzejnik Classic HP-I jest także urządzeniem całkowicie odpornym na szkodliwe działanie wody oraz wilgoci, co jest istotną cechą każdego urządzenia przeznaczonego do montażu w łazience. Pozwala nam to również na korzystanie z grzejnika do suszenia wilgotnych ręczników, szlafroków czy innych elementów garderoby bez obaw o uszkodzenie urządzenia czy suszącej się tkaniny. Stal nierdzewna, z której wykonany został model Classic HP-I, nie jest również podatna na uszkodzenia spowodowane przypadkowym kontaktem z silnymi detergentami czy środkami czyszczącymi, które często wykorzystuje się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni czy urządzeń armatury sanitarnej.

Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej

 

* Wymagane pola

681,00 PLN
INDEKS: 2.3.01XX.10.P