Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Lux HP-I

Oceń ten produkt jako pierwszy

653,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Lux HP-I

Elektryczny grzejnik łazienkowy Lux HP-I to wysoce funkcjonalny, a jednocześnie charakteryzujący się intrygującym wyglądem model. Został zaprojektowany na bazie tradycyjnej łazienkowej drabinki, jednak dzięki nieznacznemu ulepszeniu tej formy model Lux HP-I jest jeszcze bardziej efektywnym urządzeniem. Niewielką zmianą, o której mowa, jest wysunięcie skrajnych poziomych rurek grzejnika ku przodowi, co pozwala na komfortowe użytkowanie ich w funkcji drążków do dosuszania wilgotnych ręczników, szlafroków czy drobnych elementów garderoby. Model ten jest zatem odpowiedzią na potrzeby klientów posiadających niezbyt przestronne łazienki, w których na każdym centymetrze przestrzeni powinny znaleźć się urządzenia odpowiednie do spełniania jednocześnie kilku funkcji.

Aby jednak bez obaw móc użytkować grzejnik, czyli urządzenie wykonane z metalu, do suszenia wilgotnych tkanin, musimy mieć pewność, że wybraliśmy model wykonany z materiału w stu procentach odpornego na korozję wodną i że ani na powierzchni grzejnika, ani na suszonych tekstyliach nie pozostaną nam rdzawe ślady. Tę pewność daje nam model Lux HP-I. Został on bowiem wykonany z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej, która cechuje się nie tylko pełną odpornością na szkodliwe działanie wody, lecz również nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne lub spowodowane przypadkowym kontaktem powierzchni urządzenia z silnymi detergentami czy środkami czyszczącymi. W przypadku grzejników przeznaczonych do montażu w łazience również ta ostatnia kwestia jest wyjątkowo istotna. Substancje tego rodzaju są często wykorzystywane do czyszczenia elementów armatury łazienkowej.

Model Lux HP-I jest zatem wytrzymałym i solidnym grzejnikiem wykonanym z jednego z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Charakteryzuje się on wysoką funkcjonalnością nie tylko jako urządzenie grzewcze, lecz również jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania i suszenia wilgotnych ręczników. Ponadto model Lux HP-I jest modelem grzejnika elektrycznego, co oznacza, że możemy z powodzeniem wykorzystać go w pomieszczeniach, do których nie mamy możliwości doprowadzenia sieci centralnego ogrzewania. Grzejniki elektryczne należą również do urządzeń wysoce energooszczędnych, zdolnych do podwyższenia temperatury w pomieszczeniu w bardzo krótkim czasie. Decydując się na grzejnik Lux HP-I firmy Mario Radiators, mamy zatem pewność, że urządzenie spełni wszystkie nasze wymagania i będzie dobrą inwestycją na wiele lat.

Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej

 

* Wymagane pola

653,00 PLN
INDEKS: 2.3.03XX.10.P