Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Classic City

Oceń ten produkt jako pierwszy

732,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Classic City

Zaprojektowany przez firmę Mario Radiators model drabinkowego grzejnika łazienkowego Classic City to połączenie tradycyjnego wzoru z nowoczesnym wykonaniem. Urządzenie to, idealne do niezbyt przestronnych łazienek ze względu na swój niewielki rozmiar, charakteryzuje się bowiem uniwersalnym wyglądem dzięki wykorzystaniu minimalistycznego designu opartego jedynie na pięciu poziomych żeberkach o okrągłym przekroju. Jego barwa, zarówno w wersji podstawowej, jak i w przypadku kolorów dostępnych w rozszerzonej ofercie firmy, przywołuje na myśl futurystyczne wystroje z filmów science-fiction. Dzięki temu Classic City będzie odpowiednim wyborem zarówno w przypadku pomieszczeń urządzonych w chłodnym stylu całkowicie nastawionym na utylitarność każdego z elementów wystroju, jak i w łazienkach stylizowanych na wnętrza hi-tech.

Classic City to jednak nie tylko wygląd. Grzejnik ten cechuje się bowiem również wysoką jakością materiałów, z których został wykonany, oraz dbałością o zapewnienie pełnej funkcjonalności urządzenia zawsze, kiedy będziemy go potrzebować. Model Classic City stworzony został z jednego z najlepszych i najbardziej cenionych przez klientów materiałów dostępnych na rynku, czyli ze szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Metal ten jest tworzywem idealnie przystosowanym do wykorzystania właśnie w łazienkach, w których panuje często wysoka wilgotność, a grzejniki bywają wykorzystywane do dosuszania mokrych ręczników lub innych tkanin. Jest on bowiem w stu procentach odporny na korozyjne działanie wody oraz wilgoci. Dodatkowo nie musimy również obawiać się negatywnych efektów związanych z przypadkowym kontaktem grzejnika z silnymi środkami czyszczącymi, jakich używa się często do mycia elementów armatury sanitarnej. Stal nierdzewna tej klasy jest bowiem odporna również na uszkodzenia wywołane kontaktem z tego rodzaju substancjami.

O pełną funkcjonalność urządzenia o każdej porze zadba grzałka elektryczna o mocy 80 W. Dzięki niej możliwe będzie korzystanie z grzejnika Classic City, będącego grzejnikiem wodnym, także poza sezonem grzewczym. Grzałka rozwiąże też problem braku ogrzewania spowodowanego awarią sieci ciepłowniczej. Dzięki wysokiej jakości materiałów, uniwersalnemu designowi i konstrukcji umożliwiającej korzystanie z grzejnika zawsze, gdy będzie nam potrzebny, model Classic City stanie się odpowiednim grzejnikiem dla każdej, nawet najmniejszej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

INDEKS: 1.1.5701.01.P