Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Comfort

Oceń ten produkt jako pierwszy

2 144,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Comfort

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Comfort to kolejny model z szerokiego asortymentu firmy Mario Radiators budzącej zaufanie klientów nie tylko w Polsce, lecz także w wielu innych krajach na całym świecie. Intrygująca konstrukcja grzejnika niezmiennie przywodzi na myśl skojarzenie z klasycznym grzebieniem. Zawieszany na ścianie model składa się bowiem z jednego pionowego elementu, do którego przytwierdzone zostały poprzecznie krótsze rurki kojarzące się z ząbkami wspominanego już grzebienia. Całość jest jednocześnie prosta i nowoczesna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w łazienkach utrzymanych w podobnym stylu. Może to być doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla miłośników modnych ostatnio aranżacji skandynawskich. Surowe i nowoczesne wnętrze wzbogacone o grzejnik Comfort nabierze ciekawego i niestandardowego charakteru.

Przyglądając się temu modelowi, nie możemy oczywiście zapomnieć o funkcjach praktycznych. Grzejnik Comfort, podobnie jak inne modele tej marki, został wyprodukowany ze stali nierdzewnej klasy 403. Materiał ten ma wiele praktycznych właściwości. Pierwszą, która nasuwa się od razu, jest fakt, że nie podlega on korozji po kontakcie z wodą czy wysokim stopniem wilgotności, co jest szczególnie istotne w kontekście wyposażenia łazienki, w której właśnie takie warunki panują właściwie każdego dnia. Nie sposób w tym miejscu nie zauważyć, że łazienka jest również miejscem, w którym grzejnik narażony jest na kontakt ze środkami chemicznymi wykorzystywanymi między innymi do czyszczenia armatury. Nie musimy się jednak niczego obawiać, ponieważ stal nierdzewna jest na tyle odporna na uszkodzenia mechaniczne, że przypadkowy kontakt ze wspomnianymi substancjami nie doprowadzi do nieestetycznych zmian powłoki.

Niezwykle ważny jest również fakt, że stal nierdzewna jest materiałem energooszczędnym. Wynika to z faktu, że ma ona silne właściwości przewodzenia energii cieplnej. W związku z tym materiał szybko się nagrzewa, dlatego nie musimy po uruchomieniu ogrzewania czekać w nieskończoność na przyjemny efekt ciepła rozchodzącego się po całym pomieszczeniu. Co ważne, możemy się tą przyjemnością cieszyć jeszcze jakiś czas po wyłączeniu ogrzewania, ponieważ temperatura stali nierdzewnej obniża się wolniej niż w przypadku innych materiałów.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barówNowoczesna technologia

 

INDEKS: 1.2.5400.03.Р