Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Luxor

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 281,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Luxor

Grzejnik drabinkowy Luxor to rozwiązanie odpowiednie zarówno dla dużych, jak i dla niewielkich łazienek. Model ten, zaprojektowany przez firmę Mario Radiators, cechuje się bowiem wyjątkowo efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, którą zajmuje. Inspirowany tradycyjnym kształtem drabinki został bowiem unowocześniony poprzez wysunięcie kilku z poziomych rurek ku przodowi w stosunku do głównej osi urządzenia, przy jednoczesnym wysunięciu górnej rurki tak, aby w powstałej przestrzeni zamontować jeszcze dwa dodatkowe szczebelki. Pozwala to na wykorzystanie grzejnika jako wyjątkowo funkcjonalnej suszarki do mokrych ręczników, szlafroków czy innych wilgotnych elementów garderoby, które chcemy szybko osuszyć. Dzięki takiemu rozmieszczeniu żeberek możemy zmieścić na urządzeniu maksymalną liczbę wymagających suszenia tekstyliów w optymalny sposób. Jednocześnie będziemy mieć pewność, że materiały wyschną w najkrótszym możliwym czasie, a cyrkulacja powietrza pomiędzy grzejnikiem a nimi zostanie zachowana, dzięki czemu suszenie tkanin nie wpłynie na obniżenie temperatury panującej w łazience.

Dzięki swojemu maksymalnie funkcjonalnemu designowi grzejnik Luxor będzie przyciągającym uwagę elementem wystroju pomieszczenia urządzonego zarówno w klasycznym stylu, jak i bardziej nowoczesnych czy wręcz futurystycznych wnętrz. Może on także z powodzeniem zostać wykorzystany w łazienkach potrzebujących całorocznego dogrzewania czy też ciągłego dosuszania ręczników. Jest to możliwe dzięki temu, że - choć Luxor jest modelem grzejnika wodnego - został on jednak wyposażony w grzałkę elektryczną. Pozwala ona na uruchomienie urządzenia niezależnie od sezonu grzewczego czy ewentualnych awarii systemu ciepłowniczego dzięki wykorzystaniu do ogrzewania prądu elektrycznego.

Ponadto model Luxor został w całości wykonany z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Jest ona materiałem całkowicie odpornym na szkodliwe działanie wilgoci oraz wody, co jest wyjątkowo istotną cechą w przypadku grzejników łazienkowych. Powinniśmy zwrócić na to uwagę zwłaszcza wówczas, gdy istotna jest dla nas funkcja grzejnika jako suszarki – w przypadku niższej jakości materiałów takie korzystanie z urządzenia może bowiem doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń. Dzięki odporności stali nierdzewnej na korozję wodną, na negatywne działanie środków czyszczących oraz na uszkodzenia mechaniczne, model Luxor stanie się trwałym funkcjonalnym i dekoracyjnym elementem wystroju każdej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczy Maks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 281,00 PLN
INDEKS: 1.2.44XX.03.P