Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Luxor

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 684,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Luxor

Model grzejnika drabinkowego Premium Luxor to rozwiązanie idealne dla średnich i dużych łazienek. Dzięki wysokiej mocy grzewczej oraz możliwości całorocznego korzystania z ogrzewania zapewnionej przez idealnie dopasowaną do każdego rozmiaru urządzenia grzałkę elektryczną ogrzeje on bowiem każde, nawet najbardziej przestronne pomieszczenie. Dodatkowo dzięki unowocześnionej formie tradycyjnej drabinki będzie on odpowiednim modelem dla każdego, kto chciałby móc używać grzejnika również jako suszarki do wilgotnych ręczników, szlafroków czy elementów garderoby.

Grzejnik Premium Luxor został zaprojektowany na bazie klasycznej drabinkowej konstrukcji grzejnika łazienkowego. Zastosowano w nim jednak wyjątkowe rozwiązanie, pozwalające na maksymalne wykorzystanie przestrzeni zajmowanej przez urządzenie do rozwieszenia jak największej liczby wilgotnych ręczników czy innego rodzaju tekstyliów. Jest to możliwe dzięki wysunięciu kilku z poziomych żeber grzejnika ku przodowi w stosunku do głównej osi urządzenia. Ponadto znajdująca się najwyżej pozioma część grzejnika została wysunięta tak, aby w powstałej przestrzeni zmieścić jeszcze dwa szczebelki, na których również możemy rozwiesić wymagające dosuszenia elementy garderoby. Ważne jest jednak odpowiednio rozplanowane przez projektantów urządzenia rozmieszczenie wysuniętych części grzejnika. Pozwala ono bowiem na maksymalne wykorzystanie jego powierzchni w funkcji suszarki, zachowując jednocześnie odpowiedni przepływ powietrza, dzięki któremu temperatura w pomieszczeniu nie spadnie z powodu zablokowania cyrkulacji wilgotnymi ręcznikami.

Model Premium Luxor firmy Mario Radiators został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej klasy AISI 403. Materiał ten cechuje się przede wszystkim całkowitą odpornością na korozję spowodowaną kontaktem z wilgocią i wodą, dzięki czemu możemy bez obaw korzystać z grzejnika do suszenia wilgotnych tkanin. Producent zapewnia nas bowiem, że nie uszkodzimy przez to ani urządzenia, ani suszących się materiałów. Dodatkowo stal nierdzewna nie jest podatna na negatywne działanie detergentów ani na uszkodzenia mechaniczne. Te cechy, w połączeniu z wysoką funkcjonalnością, dają nam gwarancję, że model Premium Luxor stanie się dobrą inwestycją, z której korzystać będziemy bez jakichkolwiek problemów czy awarii przez wiele długich lat.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 684,00 PLN
INDEKS: 1.2.20XX.03.P