Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Bordo

Oceń ten produkt jako pierwszy

2 628,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Bordo

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Bordo, zaprojektowany przez Mario Radiators, uosabia francuski urok i wysoką jakość. Ten jednocześnie stylowy i funkcjonalny model charakteryzuje się przede wszystkim nietypowym kształtem. W przypadku modelu Bordo możemy zapomnieć o tradycyjnych łazienkowych grzejnikach przypominających drabinkę. Prostotę przełamują tu gładkie wygięcia półokrągłych elementów poziomych, nadające całości wytworny wygląd. Dekoracyjny model grzejnika wodnego Bordo doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o nieco wyższej niż standardowa wysokości, podkreślając ich przestronność. Jeśli zależy nam przede wszystkim na funkcjonalności, przy pomocy dopasowanych haczyków, koszyczków i innych akcesoriów z łatwością zamienimy nasz grzejnik w dodatkową powierzchnię do przechowywania lub suszenia wilgotnych ręczników.

Model Bordo wykonany jest z  najwyższej jakości stali nierdzewnej. Oznacza to, że wybierając ten model grzejnika, możemy być pewni jego odporności na uszkodzenia mechaniczne, korozję wywołaną z kontaktem z wodą lub nadmierną wilgocią, a także na negatywne działanie środków chemicznych stosowanych do czyszczenia armatury łazienkowej. Aby dodatkowo zapewnić klientów o wysokiej jakości wykorzystanych materiałów oraz najwyższym standardzie wykonania każdego z produktów, Mario Radiators oferuje aż 10 lat gwarancji na każdy model grzejnika łazienkowego. Ponadto dzięki wyjątkowej wytrzymałości urządzenia Mario Radiators mogą być stosowane nie tylko w łazienkach znajdujących się w mieszkaniach czy w domkach jednorodzinnych. Z powodzeniem można zainstalować je również w budynkach biurowych, usługowych czy placówkach medycznych lub edukacyjnych. Przy odpowiednim montażu i pod warunkiem stosowania zgodnie z przeznaczeniem, grzejniki Mario Radiators są bowiem inwestycją na wiele lat.

Grzejnika wodny Bordo jest zatem wytrzymałym modelem dekoracyjnym, którego funkcjonalność możemy zwiększyć przy pomocy odpowiednio dobranych akcesoriów. Jednak jego podstawowa funkcja, czyli ogrzewanie, pozostaje bez wątpienia najważniejsza. Ze względu na wykorzystanie jednego z najbardziej efektywnych materiałów przewodzących ciepło, jakim jest stal nierdzewna, możemy mieć pewność, że model Bordo spełni ją w stu procentach, dbając jednocześnie o maksymalną oszczędność energii. Wysoka jakość wykończenia i pełna funkcjonalność sprawiają więc, że dzięki temu modelowi grzejnika łazienkowego każde wnętrze stanie się stylowym i przytulnym pomieszczeniem.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

INDEKS: 1.2.1200.03.P