Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Mario

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 987,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Mario

Model drabinkowego grzejnika łazienkowego Premium Mario to jeden ze sztandarowych projektów firmy Mario Radiators. Jest to urządzenie o klasycznym, ponadczasowym kształcie i wysokiej mocy, co pozwala na wykorzystanie go w nawet najbardziej przestronnych i wymagających wyjątkowo intensywnego dogrzewania lub dosuszania pomieszczeniach. Jego uniwersalny design umożliwia jednocześnie zainstalowanie modelu Premium Mario zarówno w łazienkach o tradycyjnym wystroju, jak i w nowoczesnych lub wręcz futurystycznych wnętrzach, stylizowanych na chłodno minimalistyczne lub urządzonych w stylu hi-tech.

Grzejnik Premium Mario dostępny jest w dwóch rozmiarach, z 19 lub 29 żeberkami. Jest on urządzeniem wodnym, działającym dzięki podłączeniu do sieci centralnego ogrzewania. Jeżeli jednak nasza łazienka wymaga grzejnika działającego przez cały rok, nie musimy rezygnować z tego modelu. Jest on bowiem wyposażony w dodatkową grzałkę elektryczną, pozwalającą na korzystanie z niego także poza sezonem grzewczym dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej. Do modelu Premium Mario możemy dopasować grzałkę o mocy 600 W w przypadku urządzenia 19-żeberkowego i aż 1000 W w przypadku urządzenia 29-żeberkowego.

Model łazienkowego grzejnika Premium Mario został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z niego także jako z przestrzeni służącej do suszenia ręczników, szlafroków czy drobnych elementów garderoby. Dwie górne rurki grzejnika są wysunięte nieco do przodu w stosunku do reszty urządzenia, co pozwala na komfortowe przewieszanie wilgotnych materiałów. W przypadku grzejników łazienkowych firmy Mario Radiators nie musimy obawiać się uszkodzeń spowodowanych zbyt długim kontaktem z wodą. Zostały one bowiem wykonane z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403, co oznacza, że są w stu procentach odporne na korozję wywołaną przez wilgoć czy wodę. Ponadto charakteryzują się wysoką odpornością na przypadkowy kontakt z silnymi substancjami czyszczącymi wykorzystywanymi często w łazienkach oraz na uszkodzenia mechaniczne. Grzejnik Premium Mario firmy Mario Radiators jest zatem maksymalnie komfortowym i wytrzymałym urządzeniem, które z pewnością towarzyszyć nam będzie przez wiele lat jako funkcjonalny grzejnik oraz wyjątkowy element wystroju każdej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 987,00 PLN
INDEKS: 1.2.13XX.03.P