Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Turin

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 673,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Turin

Model drabinkowego grzejnika łazienkowego Premium Turin przeznaczony jest do łazienek o dużej powierzchni i wysokich wymaganiach cieplnych. Został bowiem wykonany z jednego z najlepszych dostępnych obecnie na rynku materiałów stosowanych w produkcji grzejników, czyli ze szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Materiał ten zapewnia wyjątkowo dobre parametry, jeśli chodzi o bezwładność cieplną oraz zdolność akumulacyjną ciepła. Oznacza to, że jest w stanie przekazać największą ilość ciepła do pomieszczenia przy jednoczesnym minimalnym poborze energii, a po wyłączeniu pozostaje jeszcze przez dłuższy czas ciepły i powoli stygnie, dzięki czemu nadal ma wpływ na temperaturę w łazience.

Ponadto stal nierdzewna jest materiałem przystosowanym do wyjątkowo trudnych warunków, jakie panują często w łazienkach. Przy niewłaściwej cyrkulacji powietrza, częstych gorących kąpielach czy prysznicach lub w wyniku suszenia w nich mokrego prania, w pomieszczeniu tym panuje często o wiele wyższa wilgotność niż w pozostałych pokojach w domu czy mieszkaniu. Stal nierdzewna jest jednak w stu procentach odporna na korozyjne działanie wilgoci i wody, dzięki czemu możemy bez obaw zamontować model Premium Turin w łazience. Pozwala to także na wykorzystanie grzejnika jako suszarki do wilgotnych ręczników czy szlafroków. Materiał ten jest także odporny na negatywny wpływ przypadkowego kontaktu z detergentami czy silnymi środkami wykorzystywanymi do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni i elementów armatury sanitarnej w łazienkach. Nie musimy więc obawiać się spowodowania szkód wywołanych tego typu substancjami. Grzejniki Mario Radiators wykazują ponadto wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, co znacznie zwiększa komfort użytkowania każdego z urządzeń wykonanych przez tego właśnie producenta.

Model Premium Turin jest zatem wytrzymałym i funkcjonalnym urządzeniem, które zapewni odpowiednią ilość ciepła nawet najbardziej przestronnej i wymagającej silnego dosuszania łazience. Dzięki dodatkowej grzałce elektrycznej możemy wykorzystywać ten model, będący grzejnikiem wodnym, również poza sezonem grzewczym, w zależności od naszych potrzeb. Jednocześnie dzięki klasycznemu, geometrycznemu kształtowi i wysokiej jakości wykonania model Premium Turin stanie się ozdobą każdej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 673,00 PLN
INDEKS: 1.2.15XX.03.P