Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Marsel

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 640,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Marsel

Model łazienkowego grzejnika drabinkowego Premium Marsel firmy Mario Radiators łączy w sobie zalety tradycyjnego designu i nowoczesnych rozwiązań. Wzorowany na tradycyjnym pionowym grzejniku drabinkowym, model ten zaprojektowany został jednak tak, aby maksymalnie ułatwić jednoczesne użytkowanie go zarówno jako urządzenia grzewczego, jak i jako suszarki na ręczniki, szlafroki czy drobne elementy garderoby. Dzięki niesymetrycznie umieszczonej pionowej osi grzejnika możemy bowiem z łatwością umieścić wilgotne materiały na jednej z poziomych rurek urządzenia, przypominających nieco ząbki grzebienia.

Do maksymalnego komfortu przy korzystaniu z modelu Marsel Premium przyczyniają się także wyjątkowa jakość materiałów, z których został on wyprodukowany, oraz najwyższy standard i staranność wykończenia każdego z elementów urządzenia. Podobnie jak pozostałe grzejniki produkcji firmy Mario Radiators Marsel Premium wykonany został bowiem z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Oznacza to, że cechuje się on stuprocentową odpornością na szkodliwe działanie wilgoci czy długotrwałego kontaktu z wodą. Materiał ten jest również wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na uszczerbki wywołane przypadkowym kontaktem z silnymi detergentami czy środkami wykorzystywanymi do czyszczenia powierzchni elementów armatury sanitarnej. Wszystkie te cechy pozwalają na maksymalnie bezpieczne użytkowanie grzejników firmy Mario Radiators właśnie w łazienkach, będących jednymi z najbardziej wymagających pomieszczeń w każdym domu.

Unikalny wygląd oraz wyjątkowa trwałość grzejnika Marsel Premium to nie jedyne jego zalety. Model ten jest bowiem grzejnikiem wodnym, czyli wymagającym podłączenia do sieci centralnego ogrzewania. Jednak dzięki idealnie dopasowanym do każdego wymiaru urządzenia grzałkom możemy z powodzeniem użytkować go nawet przez cały rok, w zależności od naszych potrzeb, dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej. Grzejnik ten stanie się zatem nie tylko wyjątkowym elementem wystroju, zdobiącym każdy typ łazienki, lecz przede wszystkim będzie spełniał swoją podstawową funkcję, jaką jest dbanie o utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu. Podkreśli on styl i jakość wyposażenia każdego wnętrza, a jednocześnie stanie się dobrą inwestycją na wiele, wiele lat.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barówNowoczesna technologia

 

* Wymagane pola

1 640,00 PLN
INDEKS: 1.2.08XX.03.P