Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Hera-Lux

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 419,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Hera-Lux

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Hera-Lux to kolejny produkt firmy Mario Radiators, który łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi. Doskonale wyprofilowane rury, tworzące drabinkową konstrukcję grzejnika, poprzez zróżnicowanie kształtu i układu sprawiają, że całość nabiera ciekawego, dynamicznego wyrazu. Tego typu grzejnik doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nieco bardziej nowoczesnych aranżacjach. Dzięki dostępności różnych wariantów kolorystycznych możemy nadać modelowi Hera-Lux zarówno spokojny, stonowany, jak bardziej wyrazisty charakter. Do wyboru mamy różne odcienie złota, miedzi i srebra, a także klasyczną biel czy perłową czerń. Wybierając ten model, nie musimy się już ograniczać wyłącznie to aspektów praktycznych i funkcjonalnych. Te stanowią bowiem istotę grzejnika Hera-Lux.

Został on wykonany ze stali szlachetnej 403, nazywanej również stalą nierdzewną, co oznacza, że nie podlega ona korozji. Dzięki temu grzejnik doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu takimi jak łazienka, gdzie każdego dnia narażony jest na kontakt z wodą i wysokim poziomem wilgotności. Stal nierdzewna wyróżnia się także innymi pożądanymi właściwościami. Jest bowiem materiałem, który wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie musimy się zatem obawiać, że przypadkowy kontakt z detergentami wykorzystywanymi do czyszczenia łazienki spowoduje uszkodzenie lśniącej powierzchni grzejnika. Ponadto materiał ten doskonale radzi sobie z przewodzeniem ciepła, co czyni grzejnik Hera-Lux produktem energooszczędnym. Wynika to z faktu, ze stal nierdzewna bardzo szybo się nagrzewa, a po wyłączeniu centralnego ogrzewania powoli oddaje do otoczenia zgromadzone wcześniej ciepło.

Funkcjonalność tego modelu grzejnika wynika także z jego konstrukcji. Pionowa orientacja oraz możliwość zawieszenia na ścianie, a także dostępność grzejnika w różnych wymiarach, pozwalają na montaż nawet w niewielkich łazienkach, umożliwiając przy tym zaoszczędzenie cennej przestrzeni. A dzięki drabinkowej konstrukcji możemy wykorzystać grzejnik w funkcji wieszaka na ręczniki kąpielowe czy drobne elementy garderoby. Chcąc zyskać dodatkowo nieco przestrzeni na drobiazgi, wystarczy zaopatrzyć się w zestaw haczyków i koszyczków, które można zamontować na grzejniku. Pozwoli nam to mieć w zasięgu ręki wszystkie przybory wykorzystywane w codziennej porannej i wieczornej toalecie. Doskonałą jakość i trwałość modelu Hera-Lux potwierdza dziesięcioletnia gwarancja producencka.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 419,00 PLN
INDEKS: 1.2.05XX.03.P