Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Lion

Oceń ten produkt jako pierwszy

934,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Lion

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Lion wykonany ze stali nierdzewnej to kolejny produkt renomowanej firmy Mario Radiators, który łączy w sobie niespotykaną funkcjonalność i stylowy wygląd. Jak to możliwe? Otóż cały sekret tkwi jedynie w przygotowaniu przemyślanego projektu i wykorzystaniu do jego realizacji odpowiednich materiałów. Przedsiębiorstwo Mario Radiators do produkcji modelu Lion wykorzystało stal szlachetną 403, która wyróżnia się szeregiem naprawdę pożądanych właściwości. Po pierwsze jest to materiał niepodlegający korozji, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności, gdzie grzejnik każdego dnia narażony jest na kontakt z wodą. Po drugie stal nierdzewna wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że przypadkowy kontakt między innymi z silnymi detergentami spowoduje uszkodzenie nawierzchni grzejnika. Ponadto stosując się do podstawowych zaleceń producenta, możemy mieć pewność, że wybrany model posłuży nam przez wiele lat. Potwierdzeniem tego jest dziesięcioletnia gwarancja, którą otrzymujemy od producenta. Po trzecie stal szlachetna 403 wykazuje doskonałe właściwości przewodzenia ciepła.

Dzięki temu poczucie naszego komfortu rośnie, a rachunki za ogrzewanie maleją. Wynika to z faktu, że grzejnik szybko się nagrzewa, a po odłączeniu centralnego ogrzewania powoli stygnie, stopniowo oddając zgromadzone ciepło do pomieszczenia. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, rozważając zakup modelu Lion? Jednym z elementów, który powinien nas zainteresować, jest drabinkowa konstrukcja. Pozwala ona na wykorzystanie grzejnika również w funkcji wieszaka na drobne elementy garderoby czy ręczniki kąpielowe. Jeśli chcemy maksymalnie wykorzystać tę funkcjonalność, wystarczy wyposażyć się w zestaw haczyków i koszyczków, które można zawiesić na szczebelkach grzejnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskamy dodatkowo miejsce na drobiazgi wykorzystywane w codziennych, wieczornych i porannych rytuałach pielęgnacyjnych.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o ciekawym designie modelu Lion. Połączenie prostych, ułożonych poprzecznie rurek ze szczebelkami wygiętymi w łuk tworzy ciekawy kontrast, nadając całości nowoczesnego i stylowego wyglądu. Szeroki wybór dostępnych kolorów pozwala nam jeszcze bardziej urozmaicić aranżację łazienki, tworząc niepowtarzalną kompozycję.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

INDEKS: 1.1.1700.01.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Lion

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
630x500 630 630 140 500 7 4,16 146 498 125 -

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!