Produkowane przez firmę Mario grzejniki łazienkowe ze stali nierdzewnej zdecydowanie wyróżniają się na polskim i międzynarodowym rynku.

Wszystkie produkty zdumiewają trwałością wynikającą z wykorzystania materiałów niepodlegających korozji. Ponadto grzejniki Mario zachwycają niepowtarzalnym designem. Dbałość o detale, widoczna w warstwie formalnej i kolorystycznej, połechce gusta estetyczne najbardziej wymagających miłośników sztuki, jaką można uczynić z aranżacji wnętrz.

Grzejniki zaprojektowane z myślą o ekskluzywnych i wysublimowanych wnętrzach, doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, surowych łazienkach, jak i w tych klasycznych, eleganckich, czyniąc przestrzeń przytulną i ciepłą. Solidne wykonanie całego asortymentu potwierdza 10-letnia gwarancja producencka przyznawana przy zakupie każdego produktu. Mario Radiators to pewność najwyższej jakości, która wynika ze szczególnie precyzyjnego doboru materiałów oraz ścisłej kontroli całego procesu produkcyjnego. Wykorzystywana do wykonania grzejników stal nierdzewna 304 jest nie tylko odporna na korozję, lecz także doskonale przystosowana do spawania.

Trwałe materiały, nowoczesna technologia produkcji oraz dwudziestoletnie doświadczenie nieustannie wzbogacone o nowinki branżowe stanowią podstawę działalności Mario Radaitors. Dzięki temu trafiające do Państwa łazienek grzejniki są dopracowane w każdym calu, zapewniając ciepło, komfort i satysfakcję przez lata.

W szerokiej gamie produktów Mario znajdują się zarówno klasyczne grzejniki wodne, jak i grzejniki elektryczne. Wszystkie dostępne w wielu zróżnicowanych wariantach stylistycznych i kolorystycznych. Ponadto Mario Radiators stwarza możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych wymagań klientów. Jeśli potrzebują Państwo niestandardowego rozwiązania, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie zgodne z określonymi wytycznymi. Co ważne, wybór każdego projektu – zarówno tego dostępnego w naszej ofercie, jak i przygotowanego indywidualnie, można skonsultować z wykwalifikowanym personelem.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasze grzejniki wyróżniają się nie tylko oryginalnym designem, lecz także nieocenionym wymiarem praktycznym. Pionowa orientacja każdego produktu doskonale sprawdza się w ograniczonej zazwyczaj przestrzeni łazienki, a delikatna i klasyczna stylistyka nie przytłacza niewielkich wnętrz. Swoje zastosowanie może też mieć drabinkowa konstrukcja grzejników, doskonale sprawdzająca się w funkcji wieszaka do suszenia wilgotnych ręczników.