Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Sahara

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 218,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Sahara

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Sahara, zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Mario Radiators, to doskonały dowód nie tylko na kreatywność renomowanej marki, lecz także na to, że połączenie nietuzinkowego, oryginalnego wzornictwa i funkcjonalności jest możliwe. Model Sahara doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach – zarówno w tych surowych i prostych, utrzymanych w stylu skandynawskim, jak i nieco bardziej niestandardowych, stawiających na zaskakujące połączenia kontrastujących ze sobą elementów. Wszystko to zasługa oryginalnego projektu i szerokiej gamy kolorystycznej, w jakiej dostępny jest grzejnik. Możemy bowiem wybrać model w różnych odcieniach złota, szarości, srebra, miedzi, a także w kolorze klasycznej bieli lub perłowej czerni. Dostępne są również zróżnicowane rozmiary, dzięki czemu możemy dostosować grzejnik nawet do łazienki o niewielkiej powierzchni. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby uzyskać niepowtarzalny efekt aranżacyjny. Co ważne, na tym nie koniec!

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Sahara wyróżnia się bowiem również szeregiem właściwości praktycznych, wynikających z jego pionowej orientacji i drabinkowej konstrukcji oraz wysokiej jakości wykorzystanego w produkcji materiału, czyli stali nierdzewnej. Dzięki kilku szczebelkom grzejnik doskonale sprawdzi się w roli funkcjonalnego wieszaka na drobne elementy garderoby lub duże ręczniki kąpielowe. Chcąc zyskać dodatkowe możliwości, wystarczy dokupić zestaw haczyków i koszyczków, które doskonale sprawdzą się do przechowywania drobnych akcesoriów łazienkowych. Zawieszając je na grzejniku, nie musimy się martwić, że uszkodzimy jego wypolerowaną nawierzchnię. Stal nierdzewna jest bowiem materiałem wyjątkowo odpornym na uszkodzenia mechaniczne, w tym również na przypadkowe zetknięcie ze środkami chemicznymi wykorzystywanymi do czyszczenia armatury łazienkowej. Stosując się odpowiednio do wskazówek producenta, będziemy mogli cieszyć się modelem Sahara przez naprawdę długi czas. Potwierdzeniem niech będzie dziesięcioletnia gwarancja, którą otrzymujemy przy zakupie oraz pozytywne opinie użytkowników.

Co więcej, decydując się na grzejnik ze stali nierdzewnej, wybieramy rozwiązanie energooszczędne. Materiał ten doskonale przewodzi ciepło, dzięki czemu po uruchomieniu ogrzewania grzejnik szybko się nagrzewa, a po wyłączeniu źródła ciepła, powoli stygnie, stopniowo oddając zgromadzone ciepło. Dzięki temu przez długi czas cieszymy się przyjemną temperaturą utrzymującą się w pomieszczeniu.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 218,00 PLN
INDEKS: 1.1.10XX.01.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Sahara

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
700x500 700 500 170 160 7 5,94 215 734 185 300
900x500 900 500 170 160 9 7,58 281 959 242 600

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!