Dekoracyjny Grzejnik Łazienkowy Elite

Oceń ten produkt jako pierwszy

836,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Elite

Dekoracyjny model grzejnika łazienkowego Elite firmy Mario Radiators to niewielkie, lecz wydajne urządzenie, które zadba o komfort cieplny w każdej łazience. Jego wyjątkowy design połączony z najwyższą jakością materiałów i dokładnością wykonania są gwarancją zadowolenia z wyboru właśnie tego modelu. Stanie się on bez wątpienia udaną inwestycją na wiele, wiele lat. Grzejnik ten został bowiem wykonany z najwyższej jakości materiału, czyli szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Materiał ten jest najlepszym z dostępnych obecnie na rynku tworzyw używanych do produkcji grzejników. Charakteryzuje się bowiem wysoką bezwładnością cieplną i zdolnością akumulacyjną ciepła, dzięki czemu pozwala na maksymalnie szybkie i energooszczędne uzyskanie wymaganej temperatury powietrza w pomieszczeniu. Stal nierdzewna jest także materiałem całkowicie odpornym na szkodliwą działalność wody oraz wilgotnego powietrza, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku urządzeń przeznaczonych do montażu w łazience. Ponadto nie jest ona podatna na uszkodzenia związane z przypadkowym kontaktem z detergentami czy silnymi środkami czyszczącymi, których używa się do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni i elementów armatury sanitarnej w łazience.

Nowoczesny model grzejnika łazienkowego Elite został zaprojektowany na planie prostokąta. Głównymi elementami odpowiadającymi za ogrzewanie pomieszczenia są w nim rozmieszczone pionowo rurki. Na nich zamocowano nieco wysunięte w przód względem całości rurki poziome, pozwalające na korzystanie z grzejnika również do suszenia wilgotnych ręczników, ściereczek czy elementów garderoby. Dzięki temu możemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń zajmowaną przez urządzenie, co jest szczególnie istotne w przypadku planowania wystroju niewielkiej łazienki. Grzejnik zachowuje także maksymalną wydajność cieplną, a jego nowoczesny kształt stanowi ozdobę każdego wnętrza. Ze względu na swój wyjątkowy wygląd i eleganckie wzornictwo model Elite stanowi odpowiedni wybór zarówno do łazienek urządzonych w duchu minimalizmu czy w chłodnej skandynawskiej stylistyce, jak i do bogatszych i bardziej zdobnych czy barwnych wnętrz. Jego uniwersalna forma i szeroki wybór dostępnych opcji kolorystycznych pozwolą na dobranie idealnie pasującego urządzenia do każdej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

836,00 PLN
INDEKS: 1.1.1XXX.01.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Elite

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
700x500 730 500 165 700 8 4,66 163 556 140 -
1200x600 1230 600 165 1200 12 8,56 315 1075 271 -

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!