Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Mario

Oceń ten produkt jako pierwszy

2 245,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Mario

Model drabinkowego grzejnika łazienkowego Premium Mario to jeden ze sztandarowych projektów firmy Mario Radiators. Jest to urządzenie o klasycznym, ponadczasowym kształcie i wysokiej mocy, co pozwala na wykorzystanie go w nawet najbardziej przestronnych i wymagających wyjątkowo intensywnego dogrzewania lub dosuszania pomieszczeniach. Jego uniwersalny design umożliwia jednocześnie zainstalowanie modelu Premium Mario zarówno w łazienkach o tradycyjnym wystroju, jak i w nowoczesnych lub wręcz futurystycznych wnętrzach, stylizowanych na chłodno minimalistyczne lub urządzonych w stylu hi-tech.

Grzejnik Premium Mario dostępny jest w dwóch rozmiarach, z 19 lub 29 żeberkami. Jest on urządzeniem wodnym, działającym dzięki podłączeniu do sieci centralnego ogrzewania. Jeżeli jednak nasza łazienka wymaga grzejnika działającego przez cały rok, nie musimy rezygnować z tego modelu. Jest on bowiem wyposażony w dodatkową grzałkę elektryczną, pozwalającą na korzystanie z niego także poza sezonem grzewczym dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej. Do modelu Premium Mario możemy dopasować grzałkę o mocy 600 W w przypadku urządzenia 19-żeberkowego i aż 1000 W w przypadku urządzenia 29-żeberkowego.

Model łazienkowego grzejnika Premium Mario został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z niego także jako z przestrzeni służącej do suszenia ręczników, szlafroków czy drobnych elementów garderoby. Dwie górne rurki grzejnika są wysunięte nieco do przodu w stosunku do reszty urządzenia, co pozwala na komfortowe przewieszanie wilgotnych materiałów. W przypadku grzejników łazienkowych firmy Mario Radiators nie musimy obawiać się uszkodzeń spowodowanych zbyt długim kontaktem z wodą. Zostały one bowiem wykonane z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403, co oznacza, że są w stu procentach odporne na korozję wywołaną przez wilgoć czy wodę. Ponadto charakteryzują się wysoką odpornością na przypadkowy kontakt z silnymi substancjami czyszczącymi wykorzystywanymi często w łazienkach oraz na uszkodzenia mechaniczne. Grzejnik Premium Mario firmy Mario Radiators jest zatem maksymalnie komfortowym i wytrzymałym urządzeniem, które z pewnością towarzyszyć nam będzie przez wiele lat jako funkcjonalny grzejnik oraz wyjątkowy element wystroju każdej łazienki.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

2 245,00 PLN
INDEKS: 1.2.13XX.03.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Premium Mario

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
900x560 900 560 180 500 19 9,52 294 1003 253 600
1360x560 1360 560 180 500 29 14,4 449 1532 386 1000

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!