Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Talia

Oceń ten produkt jako pierwszy

5 050,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Talia

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Talia to model, który spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonany został bowiem z najwyższej jakości materiału, jakim jest szlachetna stal nierdzewna klasy AISI 403. Zapewnia on przede wszystkim najlepsze parametry, jeśli chodzi o bezwładność cieplną i zdolność akumulacyjną ciepła spośród dostępnych na rynku materiałów wykorzystywanych do konstrukcji grzejników łazienkowych.

Grzejnik Talia dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej jest także urządzeniem charakteryzującym się wysoką odpornością na korozję spowodowaną ciągłym kontaktem z wilgocią lub wodą. Możemy zatem z powodzeniem wybrać go nawet w przypadku pomieszczenia o wyjątkowo wysokim poziomie wilgotności powietrza. Nie zagrożą mu również żadne uszkodzenia związane z dosuszaniem na jego żeberkach mokrych ręczników, szlafroków czy elementów garderoby, a dodatkowe ułatwienie w wykorzystywaniu grzejnika właśnie jako suszarki zapewni nam fakt, że jego design łączy w sobie zarówno funkcjonalne rozmieszczenie rur, jak i nietuzinkowy dekoracyjny wygląd. Ponadto pomimo że model Talia jest modelem grzejnika wodnego, nie musimy obawiać się, że sprawdzi się on wyłącznie w okresie grzewczym. Podobnie jak wiele innych modeli producenta, czyli firmy Mario Radiators, został on bowiem wyposażony w grzałkę elektryczną o mocy aż 600 W, umożliwiającą korzystanie z urządzenia przez cały rok. Pozwoli nam to dodatkowo dosuszać i dogrzewać pomieszczenia nie tylko podczas chłodnej wiosny czy deszczowego lata, ale także rozwiąże wszelkie problemy związane z awariami sieci ciepłowniczej zimą, pozwalając uruchomić ogrzewanie dzięki doprowadzeniu do grzejnika energii elektrycznej.

Model Talia został zaprojektowany jako wyjątkowo nowoczesne urządzenie grzewcze, z rozmieszczonymi na planie prostokąta geometrycznymi wzorami przypominającymi labirynt. Dodatkowo wykorzystano w nim charakterystyczne rurki o prostokątnym przekroju, co sprawia, że całość stanowi spójną, zgrabną konstrukcję o niemal futurystycznym wyglądzie. Pomimo dość dużych rozmiarów grzejnik ten sprawdzi się więc w nawet najbardziej minimalistycznie urządzonej łazience, a jednocześnie dzięki swej uniwersalności będzie stanowił harmonijny element dekoracyjny w pomieszczeniu urządzonym w nieco bardziej bogatym lub ozdobnym stylu.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

INDEKS: 1.2.5000.03.Р
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Talia

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
1500x500 1500 500 80 50 6 9,4 325 1109 279 600

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!