Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Lux

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 822,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Lux

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Premium Lux, zaprojektowany i wykonany przez godną zaufania firmę Mario Radiators, to połączenie klasycznej elegancji i wielu praktycznych funkcji. Grzejnik nie bez powodu stanowi jeden z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych modeli spośród licznego asortymentu sklepu Mario Radiators. Producent bardzo dobrze przemyślał jego konstrukcję, stawiając przede wszystkim na codzienną funkcjonalność, którą z pewnością docenią osoby starające się w jak najbardziej optymalny sposób rozplanować wyposażenie niewielkiej łazienki, nie rezygnując przy tym z oryginalnej aranżacji. Wertykalna orientacja modelu Premium Lux sprawia, że grzejnik można swobodnie zawiesić na ścianie, zyskując tym samym nieco miejsca na dodatkową szafkę mieszczącą wszystkie drobiazgi, które lubimy mieć pod ręką właśnie w łazience.

Kolejnym atutem grzejnika jest drabinkowa konstrukcja opierająca się na bardzo dobrze przemyślanym układzie szczebelków, z których część została celowo wysunięta do przodu. To właśnie te nieco odstające elementy sprawiają, że grzejnik Premium Lux doskonale sprawdza się w funkcji wieszaka na wilgotne po kąpieli ręczniku lub niewielkie części garderoby. Wysunięte szczebelki zostały podzielone na trzy poziomy, dzięki czemu niemal wszyscy domownicy będą mogli z niego swobodnie korzystać. Warto w tym miejscu nadmienić o jeszcze jednej niewątpliwej zalecie modelu Premium Lux, rozwiewając przy okazji obawy wszystkich tych, którzy do takiej inwestycji podchodzą bardzo pragmatycznie. Chodzi oczywiście o materiał, z jakiego wykonany został grzejnik. Otóż do produkcji wszystkich modeli Mario Radiators wykorzystuje niezwykle trwały stop stali nierdzewnej, która jest materiałem całkowicie odpornym na proces korozji wywoływany zetknięciem z wodą czy znacznym stopniem wilgoci.

Dodatkowo stal nierdzewna jest  odporna na uszkodzenia mechaniczne, które mogą być powodowane między innymi przez środki chemiczne o szczególnie intensywnym działaniu, często wykorzystywane do czyszczenia armatury łazienkowej. Dodatkowym atutem stali nierdzewnej jest fakt, że bardzo dobrze przewodzi ona energię cieplną, co pozwala nam zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Materiał, z którego wykonany jest grzejnik, będzie bowiem o wiele dłużej niż inne tworzywa utrzymywał odpowiednią temperaturę, nawet po wyłączeniu ogrzewania. Wszystko to potwierdzone jest dziesięcioletnią gwarancją producencką, która daje nam pewność, że wybieramy produkt wyróżniający się trwałością i naprawdę wysoką jakością.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

1 822,00 PLN
INDEKS: 1.2.03XX.03.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Premium Lux

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
800x500 800 540 170 500 11 7,8 240 819 206 300
1100x500 1100 540 170 500 15 10,4 325 1109 279 400

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!