Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Palermo

Oceń ten produkt jako pierwszy

2 310,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Palermo

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Palermo zaprojektowany przez firmę Mario Radiators to wyjątkowa propozycja funkcjonalnego urządzenia, które stanie się jednocześnie istotnym elementem stylowego wystroju wnętrza każdej łazienki. Inspirowany tradycyjnym kształtem drabinki model Palermo jest bowiem wykonany z zaokrąglonych poziomych rurek, dzięki czemu przypomina raczej nieco spiralę. Nadaje to wyjątkowego, wręcz futurystycznego charakteru urządzeniu, a także pozwala na komfortowe korzystanie z niego również przy suszeniu ręczników czy szlafroków.

Na wykorzystanie modelu Palermo jako suszarki do wilgotnych elementów garderoby czy ręczników pozwala między innymi wygodne rozmieszczenie poziomych elementów grzejnika. Dzięki zaokrąglonym kształtom możemy bowiem bez problemu umieścić nawet najgrubszą tkaninę pomiędzy jego żeberkami. Ponadto całe urządzenie, podobnie jak inne grzejniki łazienkowe, które znajdziemy w ofercie firmy Mario Radiators, wykonane zostało z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej klasy AISI 403. Materiał ten jest całkowicie odporny na korozję wywołaną kontaktem z wodą czy z wilgocią, dzięki czemu z powodzeniem może być montowany w łazienkach, w których wilgotność powietrza często wielokrotnie przekracza poziomy typowe dla innych pomieszczeń w domu. Pozwala to także na wykorzystanie grzejnika jako suszarki bez obaw o uszkodzenie zarówno urządzenia, jak i materiałów, które chcemy za jego pomocą wysuszyć. Nie musimy również obawiać się o zarysowanie powierzchni grzejnika metalowymi elementami szlafroków czy ubrań schnących na szczebelkach. Stal nierdzewna charakteryzuje się bowiem również wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo materiał ten cechuje się także wysoką wytrzymałością w razie przypadkowego kontaktu z detergentami czy silnymi środkami czyszczącymi, które zwłaszcza w łazienkach, w których substancje tego rodzaju stosuje się do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni i elementów armatury sanitarnej, zagrażają często grzejnikom wykonanym z innych, mniej wytrzymałych metali.

Model nowoczesnego grzejnika drabinkowego Palermo jest zatem trwałym urządzeniem odpowiednim do każdego rodzaju łazienki. Choć jest on modelem wodnym, wyposażono go również w dopasowaną do mocy urządzenia grzałkę elektryczną, pozwalającą na ogrzewanie pomieszczenia za jego pomocą przez cały rok. Dzięki temu stanie się efektownym elementem wystroju, zachowując pełną funkcjonalność zawsze wtedy, gdy będziemy go potrzebować.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barów

 

* Wymagane pola

2 310,00 PLN
INDEKS: 1.2.19XX.03.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Palermo

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
900x500 900 500 190 50 9 9,1 285 972 245 600
1410x500 1410 500 190 50 15 14,74 468 1597 402 800

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!