Drabinkowy Grzejnik Łazienkowy Premium Symphony

Oceń ten produkt jako pierwszy

1 935,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Premium Symphony

Drabinkowy grzejnik łazienkowy Premium Symphony, zaprojektowany i wyprodukowany przez renomowaną firmę Mario Radiators, to model bliźniaczo podobny do dekoracyjnego grzejnika łazienkowego Symphony. Wersja Premium została wzbogacona o dodatkowy segment poziomych rurek składających się na szczebelki drabinkowej konstrukcji. I tak jak model Symphony nawiązywał do trzyczęściowej symfonii muzycznej, tak Premium Symphony można porównać do czteroczęściowego utworu tego samego, klasycznego gatunku. Podstawą porównania jest tutaj nie tylko przyjęty w konstrukcji układ, wyodrębniający cztery segmenty szczebelków skierowane w przeciwne strony, lecz przede wszystkim harmonia funkcjonalności i wysokiego poziomu estetycznego.

Stal nierdzewna wykorzystana do jego produkcji jest bowiem materiałem, który doskonale się prezentuje, wyróżniając się jednocześnie wieloma cennymi właściwościami. Jak sama nazwa wskazuje jest to bowiem materiał niepodlegający korozji. Nie musimy się zatem obawiać, że przypadkowy kontakt z wodą czy wysoki poziom wilgotności, spowoduje rdzewienie grzejnika. Ponadto stal nierdzewna wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, co potwierdza dziesięcioletnia gwarancja, którą otrzymujemy przy zakupie. Wystarczy stosować się odpowiednio do zaleceń producenta, aby grzejnik na długi czas zachował piękny wygląd.

Kolejną ważną dla wielu osób kwestią jest fakt, że wybierając model Premium Symphony, sięgamy po energooszczędne rozwiązanie. Stal szlachetna 403 wyróżnia się bowiem doskonałą zdolnością przewodzenia ciepła. Wykonany z niej grzejnik bardzo szybko się nagrzewa, dzięki czemu zaraz po uruchomieniu centralnego ogrzewania możemy się cieszyć przyjemnym ciepłem, rozchodzącym się po całej łazience. Z drugiej strony po odłączeniu źródła ciepła grzejnik powoli stygnie, dzięki czemu jeszcze przez pewien czas w pomieszczeniu utrzymuje się odpowiednia temperatura. Równie praktyczna okazuje się drabinkowa konstrukcja grzejnika, która może nam posłużyć jako niezbędny w łazience wieszak. Dodając do niego zestaw haczyków i koszyczków, zyskujemy też miejsce na drobiazgi, po które sięgamy codzienne podczas porannej i wieczornej toalety. Wszystko, co niezbędne, mamy w zasięgu ręki. Wybierając drabinkowy grzejnik łazienkowy Premium Symphony, zyskujemy zatem wiele praktycznych funkcji w pięknym klasycznej aranżacji, która dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych.

Stal szlachetna klasy 40310-letnia gwarancjaWodneElement grzewczyMaks. ciśnienie pracy 20 barówNowoczesna technologia

 

* Wymagane pola

1 935,00 PLN
INDEKS: 1.2.09XX.03.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Premium Symphony

Rozmiar
mm
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Średnica rur
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
watt
Moc grzewcza 
Δt = 50 (75/65/20 °C)
btu\h
Moc grzewcza
Δt = 50 (75/65/20 °C)
kcall/h
Element grzewczy
W
900x690 900 690 100 50 20 7,69 244 833 210 400
1360x690 1360 690 100 50 30 11,45 366 1249 315 800

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!