Elektryczny Grzejnik Łazienkowy Trapeze HP-I

Oceń ten produkt jako pierwszy

754,00 PLN

Dostępność: 15-30 dni roboczych

Opis grzejnika łazienkowego Trapeze HP-I

Elektryczny grzejnik łazienkowy Trapeze HP-I to urządzenie o nietuzinkowym designie i najwyższej jakości wykonania. Ten zaprojektowany przez cenioną w Polsce i na świecie firmę Mario Radiators grzejnik łączy w sobie bowiem zalety tradycyjnego grzejnika drabinkowego z energooszczędnością urządzeń elektrycznych oraz nowoczesnym wzornictwem, opartym na klasycznych wzorcach, lecz skupiającym się na jak najwyższej funkcjonalności urządzenia.

Model Trapeze HP-I został zaprojektowany tak, aby zapewnić jego posiadaczowi maksymalny komfort cieplny, a jednocześnie stać się nietuzinkowym oraz wygodnym w użyciu elementem wystroju służącym do dosuszania wilgotnych ręczników czy szlafroków. Pozwala na to jednak nie tylko ciekawe wzornictwo i odpowiednie rozmieszczenie specjalnie profilowanych poziomych żeber, lecz również wysoka jakość materiału, z którego grzejnik jest w całości wykonany. Materiałem tym jest bowiem szlachetna stal nierdzewna klasy AISI 403, charakteryzująca się całkowitą odpornością na szkodliwy wpływ wilgoci na wykonane z niej urządzenia. Stal nierdzewna nie jest także podatna na uszkodzenia mechaniczne ani negatywny wpływ środków czyszczących czy detergentów. Wszystkie te cechy pozwalają na korzystanie z modelu Trapeze HP-I bez obaw o jakiekolwiek awarie czy zarysowania spowodowane poprawnym użytkowaniem grzejnika w każdej, nawet najbardziej wymagającej łazience. Grzejnik łazienkowy Trapeze HP-I jest również grzejnikiem elektrycznym, co w połączeniu z wysokimi parametrami bezwładności cieplnej i zdolności akumulacyjnej ciepła przez stal nierdzewną pozwala na podniesienie temperatury w pomieszczeniu w jak najkrótszym czasie i przy jednoczesnym zużyciu jak najmniejszej ilości energii. Energooszczędność modelu Trapeze HP-I bardzo szybko zostaje odzwierciedlona w zmniejszonych rachunkach za ogrzewanie.

Grzejnik Trapeze HP-I firmy Mario Radiators jest zatem urządzeniem, które spełni najwyższe wymagania każdego klienta. Wykonany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów stanie się wyjątkowym elementem wystroju wnętrza niezależnie od tego, czy nasza łazienka utrzymana jest w minimalistycznej, futurystycznej czy bardziej tradycyjnej stylistyce. Dzięki niebywałej jakości i dokładności wykonania, a także nietuzinkowemu designowi, model Trapeze HP-I stanie się wielofunkcyjnym urządzeniem, które posłuży nam przez lata.

Stal szlachetna klasy 403ElektryczneMaks. temperatura powierzchni Regulator mocy grzewczej

 

* Wymagane pola

754,00 PLN
INDEKS: 2.3.28XX.10.P
 

Modele i parametry

Parametry grzejnika łazienkowego Trapeze HP-I

Rozmiar
mm 
Wysokość
mm
Szerokość
mm
Głębokość
mm
Ilość żeber
szt
Waga
kg
Moc
W
Temperatura grzania
K / °C
510x430x110 510 430 110 4 3,4 35 333 / 60
660x430x110 660 430 110 5 4,3 60 333 / 60
810x530x110 810 530 110 6 5,3 80 333 / 60
1100x530x110 1100 530 110 8 6,6 120 333 / 60

Recenzje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Dostępne kolory

Dostępne wersje kolorystyczne grzejników i akcesoriów łazienkowych

Grzejniki łazienkowe MARIO są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych! Podana cena grzejnika obejmuje wybór spośród 3 podstawowych kolorów: polished, brushed lub orange, a automatycznym kolorem w składanym zamówieniu jest wersja polished. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić grzejnik łazienkowy w innym niż podstawowym kolorze, prosimy o kontakt!

Polished

Polished

Brushed

Brushed

Orange

Orange

European bronze

European bronze *

Bronze

Bronze *

Gold

Gold *

Gold PVD

Gold PVD *

Copper

Copper *

Black Pearl

Black Pearl *

RAL (9003)

RAL (9003) *

Kolory oznaczone gwiazdką są dodatkowo płatne i przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży!